Rüyada Arabada Oturmak

Durgunluk anlamına gelir ve bu dönemde işlerde bir hareket olmamasından dolayı gelirdeki artışın azalacağına ve kişinin eldeki maddi geliri doğru şekilde idare ettirmesi gerektiğine de işaret eder.

Rüya sahibinin uzun süredir kafasında kurduğu ve hayal ettiği başlangıçlara artık hazır olduğunu ve geriye kalan tek şeyin doğru zamanda, doğru hamle olduğuna inandığını, gelecek günlerin kişi için isteklerine ulaşmasıyla mutlu gelişmeler içinde geçeceğine alamettir.

Beklemek gerektiğine de vurgu yapan rüya, özellikle bekar olup evlilik hayalleri kuran veya yeni biriyle tanışarak flört etmeye başlayan kişilerin acele etmemeleri gerektiğine ve hayatlarına aldıkları kişi hakkında etraflıca bilgi edinmelerinin gelecekleri için hayati önemde olduğunu da bildirir.

Aceleyle verilen kararlardan zarar görmek anlamına da gelir.

 

Rüyada Arkadaşıyla Arabada Oturmak

İlişkilerde karşılıklı anlayışın hakim olacağı bu dönemin kişi için hoş görüye daha çok ihtiyaç duyduğunu ve kendisinin de başkalarına aynı şekilde hoş görülü yaklaşımlarda bulunması gerektiğine işaret eder.

Yakın arkadaşlarla düşünülen bir projeye, kişiye yeniden heyecan verecek ve umut sağlayacak gelişmelere, hayallerin paylaşılmasına ve gamdan, kederden biraz daha uzaklaşarak hayatın iyi yanlarını keşfederek sil baştan yaşamaya da alamet eder.

 

Rüyada Eski Bir Arabada Oturmak

Geçmişte yarım kalan bir aşkın peşinden koşulduğuna alamet olan rüya, kişinin hala eski sevdiğini unutamaması yüzünden bugün üzgün olduğuna, başkasıyla beraber olmak konusunda isteksizlik gösterdiğine alamet eder.

Evli kimseler için eski aşkların ortalığa dökülmesi veya kişinin eski sevgilileriyle görüşmesi yüzünden sıkıntı yaşamasına da tabir edilir.

 

Rüyada Arabada Oturmanın Tabiri

Sabit fikirli olmanın ve at gözlüğü ile bakmanın sembolü olan rüya, kişinin davranışlarında son derece takıntılı olması yüzünden negatif bir görüntüye neden olduğunu, çevresindeki insanların kendisinden uzaklaşmak istediklerini bildirir.

Kendisini geliştiremeyen ve yeniliklere kısa sürede adapte olamayan insanları işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.