Rüyada Arabada Gitmek

Hayırlı bir işe vesile olmak anlamına geldiği gibi, kız istemeye gidileceğine veya kişinin kendi hanesine kız istemeye gelineceğine de alamet eder.

Arabada gitmek makam sahibi olmakla da eşdeğerdir ve kişinin saygı göreceği bir konumda olacağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine de yorulur.

Araba ile uzun yola çıkan kişinin her ne muradı varsa kısa bir vakitte gerçekleşir ve kişinin büyük mutluluk yaşamasına sebep olur.

Ruhsal olarak daha iyi bir hale girileceğine, kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine alamettir.

 

Rüyada Arabadan İnmek

Bir şansın sonuna gelindiğini veya kişinin uzunca bir süre boyunca kullandığı bir fırsatın artık bittiğini haber verir.

Rüya sahibi bundan sonra tamamen kendi çabalarıyla bir yere gelmek zorundadır.

Şikayet etmeden çalışmak gerektiğine ve eldeki birikimleri doğru şekilde değerlendirerek uzun bir zaman boyunca rahat bir şekilde yaşamanın yollarını bulmak şeklinde de tabir edilir.

Akıllı davranıldığı takdirde kişinin şu anki durumunun kendisini çok uzun yıllar rahatlıkla idare edeceğini ve asla sıkıntı çekmeyeceğini işaret eder.

 

Rüyada Araba Kullanmak

Aklı başında, lider özellikli olan rüya sahibinin her konuda kendisinden emin olması gerektiğine ve bu sayede düşmanlarını da kendisinden uzak tutacağına, öz güveni, temiz kalbi ve bilinçli hareket etmesi sonucu her işi kolayca halledeceğini alamet eder.

Araba kullanmak, güzel bir plan çizen rüya sahibinin geleceğine başka bir perspektiften baktığına, işleri yoluna koymak için iş başı yaptığına da işarettir.

 

Rüyada Arabada Gitmenin Tabiri

Arabada gitmek kişinin macera dolu bir hayata duyduğu özleme ve bu tip insanlara duyduğu hayranlığa alamettir.

Arabada gitmek bazen lüks bir yaşama duyulan özentinin de ifadesi olabildiği gibi, çıkmak istenen uzun bir yolculuğa ya da geleceğe yönelik planlara da işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.