Rüyada Araba Lastiği Görmek

Yepyeni heyecanlara neden olacak güzel fikirlere sahip olunduğunu ve özellikle kişinin hayatını değiştirmek, farklı bir yaşama dahil olmak konusundaki isteğinin eyleme geçecek olduğunun da işaretidir.

Araba lastiği görmek çıkılacak güzel ve hayırlı yolculuklara da alamettir.

İş için yurt dışına çıkmak veya uzun zaman eğitim almak için farklı bir şehre gitmek anlamına gelen rüya, bekar kişilerin aşk uğruna gurbete gideceklerine de yorumlanır.

Araba lastiği kadere karşı gelmek şeklinde de yorulur.

Kişinin kendi aklı ve mantığı ile hareket etmesiyle tüm hayatının sorumluluğunu kendi üzerine alarak kararlar vermesine, ailesinden bağımsız yaşamasına ve kimseye hesap vermeden, özgür iradesi ile yaşamını kontrol etmesine yorumlanır.

 

Rüyada Patlak Araba Lastiği Görmek

Hayra yorulmaz ve rüya sahibinin tüm yaşamının olumsuz etkileneceği, çok hayati bir hatanın yapılması sonucunda kişinin borçlanacağına, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine yorumlanır.

 

Rüyada Araba Lastiği Değiştirmek

Kaybedilmiş bir hakkı yeniden kazanmaya, mahkeme yolu ile kişinin kendisine kalan mirastaki hakkını alacak olmasına veya hisseli bir tapu, arazi meselesinin çözülmesine, iş alanındaki maddi kayıpların toparlanarak, kişinin yeniden eski düzenine kavuşacak olmasına alamettir.

Araba lastiği değiştirdiğini gören kimseler ikinci evliliklerini yapabilir veya hayatlarına bambaşka bir yol seçerek herkesi çok şaşırtabilirler.

Yenilenmenin ve ruhani olarak güçlü hissetmenin de işareti olarak görülebilir.

 

Rüyada Araba Lastiği Değiştirmenin Tabiri

Estetik görünüşünden rahatsız olan veya beğendiği bir prototipe benzemek için olağanüstü bir gayret sarf eden kimseleri işaret eder.

Rüya sahibinin kendisinde beğenmediği pek çok fiziksel özellik olduğuna ve bunları değiştirebilmek için maddi veya manevi anlamda kendisini hazırladığına da yorumlanır.

Farklı biri olmak, herkes tarafından önemsenen biri haline gelme isteğinin de ifadesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.