Rüyada Araba Kazası Yapmak

İyi anlamlara gelmez ve hayırlara işaret etmez.

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse güvendiği dağlara kar yağması nedeniyle kötü günler yaşayacağına, işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına işaret eder.

Rüya sahibinin hiçbir şeyin umduğu gibi gitmeyeceği, aklına dahi gelmeyenlerin başına geleceği ve korkularının, tedirginliğinin, endişelerinin de yersiz olmadığının anlaşılacağı olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada araba kazası , eğer rüyada kan çıkmazsa çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük ve çok akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına ve çok sağlıklı bir kişi olacağına alamet eder.

 

Rüyada Araba Kazası Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin başarısızlık yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, gelir kaybedeceğine, tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına ve bununla da kalmayarak can güvenliğini hiç düşünmeden kendini toparlanmak uğruna ateşlere atacağına rivayet edilir.

İş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük ve hayırlı kararlar verileceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, bu adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

 

Rüyada Araba Kazası Yapan Birini Görmek

O kişinin hiç de iyi durumda olmadığına bilakis çok zor durumda olduğuna alamet eder.

Başı dertte olan bir insanın varlığı ile tabir edilir.

Bu insanın içinde bulunduğu şartlardan dolayı malının da canının da garanti olmadığı şeklinde açıklanır.

 

Rüyada Araba Kazasında Yaralanmak

Rüyasında araba kazasında yaralandığını gören kişinin rüyası, maneviyatının zarar görmesine ve duygularının da çökmesine neden olacak bir haber alacağına ya da böylesine nahoş bir durumla karşılaşacağına delalet eder.

 

Rüyada Arabayla Kaza Yapmak

Rüya sahibinin malını, parasını, canını yani kısacası hayatını ve kendisini hiç düşünmeden tekin olmayacak bir işe yatırmak için feda edeceği ve ne kaybedeceğini bildiği halde bunu hiç umursamayacak kadar gözünün döneceği anlamına gelir.

Kişinin, iş hayatında çok daha iyi yerlere geleceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına ve büyük borçlar altında ezileceğine yorumlanır.

 

Rüyada Araba Kazası Atlatmak

Bir beladan kurtulmaya ve bu melanetli durumdan maddi ya da manevi yara almadan çıkmaya yorulur.

Rüyayı gören kişinin farkında olmadan büyük bir felaketin eşine gelip, şükür ki oradan döneceğine alamet eder.

 

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir ve kişinin büyük badireleri neyse ki küçük sıkıntılarla atlatacağına yorulur.

 

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek

İş hayatında ya da aile hayatında daha önce yaptığı bir hatadan, edilmiş bir kötü sözden ya da yapılan bir tartışmadan ötürü rüya sahibinin, çok büyük bir üzüntü yaşadığına, yaptıklarından dolayı çok pişman olduğuna, kendi vicdanı ile sürekli tartıştığı halde bir çıkış yolu bulamadığına tabir edilir.

 

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek ve Ölmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında yaptığı bazı şeylerden dolayı çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, çok büyük bir üzüntü yaşadığına, bu yüzden kendisini hiç affetmediğine ve bundan sonra yapacaklarında bu durumu göz önüne alacağına alamet eder.

 

Rüyada Araba Kazası Yapmak ve Hastaneye Kaldırılmak

Güvenlik duygusunun zayıflayacağı bir dönemi işaret eden rüya, kişinin başına gelecek aksiliklerin arka arkaya olmasından dolayı psikolojik olarak da yıpranacağı bir sürece gireceğini işaret eder.

Hastalıkların ve uğursuzlukların kişinin peşini bırakmadığı bu dönemi sakin şekilde geçirmek gerektiğine, sahip olunanlara şükretmenin en doğrusu olacağına da dikkat çeker.

Rüya sahibinin İslam’a uygun yaşamaktan uzak olduğuna, hayatın getirdiği yoğunluk içinde maneviyatına gereken önemi vermediğine ve bu nedenle bir süre sonra inancını kuvvetlendirme ihtiyacı duyacağına delalettir.

 

Rüyada Araba Kazası Yapıp Birine Çarpmak

Ah almak manasına gelen rüya, sevilen bir insanla arası açılan rüya sahibinin bir anda ağzından çıkacak kötü sözler nedeniyle bu kimseyi üzeceğine, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına ve bir süreliğine hayatında arka arkaya sorunlar yaşayacağına alamettir.

Geçmişte hakkı olmayana el uzatmış olan rüya sahibinin daha sonra pişmanlık duyacağını ve hakkını yediği insanı bularak af dileyeceğini işaret eder.

Manevi zayıflığın kişide korkulara, hezeyanlara ve suçluluk duygusuna neden olacağını da tabir eden rüya, öz güven eksikliğine de alamettir.

 

Rüyada Araba Kazası Yapmaktan Son Anda Kurtulmak

Başa gelecek bir sıkıntıdan kıl payı kurtulmaya yorumlanan rüya, çok güvenilen bir insanın çok yanlış bir hareketini gören rüya sahibinin kendisini korumaya alacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına tabir edilir.

Kişi için hiç de hayırlı olmayacak bir iş teklifini hislerine dayanarak reddedecek olan rüya sahibinin daha sonradan aldığı kararın doğruluğunu fark edip sevineceğine, bundan sonraki riskleri de aynı şekilde bertaraf edeceğine yorumlanır.

İş hayatında umduğunu bulamayan kişiye çok yeni ve güzel, hayırlı kapılar açılacağına, tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına haber verir.

 

Rüyada Araba Kazasında Yakınını Kaybetmek

Uzak bir akrabasını araba kazasında kaybettiğini gören kişinin evine gelecek bir haber tatsızlık yaratır.

Çocuğu olanların ergenlik dönemi yüzünden zor zamanlar geçireceğine de alamettir.

Anne veya babasını araba kazasında kaybettiğini görmek ise onları üzecek olmaya, hayattalarken kıymetlerini geç anlamaya ve sonradan pişmanlık içinde kalmaya tabir edilir.

Sorumluluklarını gerektiği şekilde yerine getiremeyen rüya sahibinin her daim bahanelerin arkasına sığındığına ve bu durumun yakınları tarafından fark edildiğine de işaret eder.

 

Rüyada Başkasının Arabasıyla Kaza Yapmak

Kişinin iş yaşamında yanlış kişilerin sözlerine güveneceğini, kendisi için hayırlı olmayan işlere girişmek suretiyle para kaybedeceği gibi, aynı zamanda moral bozukluğu da yaşayacağını bildirir.

Hatalı kararlar alınacağını, yaşam koşullarının çetinleşeceğini, sonu iyi olmayacak işlere karışmak nedeniyle ilerleyen zamanlarda resmi kurumlarla alakalı sorunların da yaşanacağını bildirir.

Borç alınan biriyle geç ödeme neticesinde tatsız konuşmalar yapacak olmayı da delalet eden rüya, evli kimseler için eşlerinin kalplerini kıracak hareketler yapacağını, maddi konular yüzünden eşleriyle tartışma yaşayacaklarını bildirir.

Eldeki maddi kaynakları başkalarının sözüyle harcayan rüya sahibinin, yaptığı hatayı anladığında iş işten geçmiş olduğu için büyük bir ders alacağına yorumlanır.

 

Rüyada Araba Kazası Yapıp Sakat Kalmak

Ömür boyu unutulmayacak bir pişmanlığın, geç kalmışlığın, çaresizliğin işaretidir.

Kayıpları haber veren rüya, birinin vefatından sonra kişinin hayata küseceğini, her zaman kendisini eksik hissedeceğini bildirirken, fırsatları kaçırmanın yaşattığı üzüntünün de tabiridir.

Kişinin geleceğini derinden etkileyecek bir şans yakalandığı halde yerinde ve zamanında hareket etmemekten ötürü bu durumu değerlendiremeyen rüya sahibi, her zaman kendisini suçlayacak demektir.

 

Rüyada Araba Kazası Yapan Birine Yardım Etmek

Kişinin merhamet duygusundan asla ödün vermeyeceğini, çevresinde yardıma ihtiyacı olan birini gördüğünde tüm imkanlarını seferber edeceğini, bir çocuğun eğitimini üstlenerek büyük bir sevap kazanacağını işaret eder.

Rüya sahibinin hayatını kolaylaştıracak çözümler bulacağına, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, daha sonra geliri arttığında sattığı mülkleri ya da malları geri alacağına alamet eder.

Her türlü melanetten kurtulmaya, sahip olduklarından memnun şekilde yaşamaya, başkalarının sözlerine kulak asmadan, kendi prensiplerine göre hareket ederek başarılı olmaya da yorumlanır.

 

Rüyada Araba Kazasında Ölen Birini Görmek

Düşünmeden, bir anlık heyecanla hareket etmenin kişiye pahalıya mal olacağını bildiren rüya, can güvenliğini tehlikeye atacak işlerden uzak durmak gerektiğini de işaret eder.

Kişinin yaşam koşullarını iyileştirmek isterken, sağlığını kaybedebileceğine de uyarı olarak görülür.

Yüksek kazanç elde etmek adına verilecek kararlarda zarar etme ihtimalinin söz konusu olduğunu delalet eder.

 

Rüyada Araba Kazası Yapan İnsanlar Görmek

Ekonomik bir dar boğazdan geçileceğini, rüya sahibinin işlerini küçülterek ve harcamalarını minimum seviyede tutarak bu zorlu süreci geçeceğini bildirir.

Kaynakları doğru ve temkinli kullanacak olmayı, aileyle beraber ortak kararlar alarak birbirine destek olacak şekilde hareket edileceğini de tabir eder.

Genç insanlar için çalışma hayatına atıldıklarında çıkacak engelleri yakınlarının desteği ile atlatacaklarına, kendilerinden yaşça büyük ve hayata dair tecrübeli insanların deneyimlerinden yararlanacaklarını bildirir.

 

Rüyada Zincirleme Araba Kazası Görmek

Kişinin etrafına belli etmese de büyük bir sıkıntı içinde olduğuna, kalp kırıklığı yaşadığına, işlerin bozulması yüzünden de moralinin aşırı derecede bozulduğuna alamet eder.

Başkasından yardım istememek için aşırı gururlu davranan kişinin, bu süreci atlatmakta yalnız başına hareket edeceğine, arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına yorumlanır.

Kişi kendisinin de zincirleme bir kazaya karıştığını görürse, kendini uzak tutmaya çalıştığı bir sorunun içine balıklama atlayacak ve meseleyi kişiselleştirdiği için sıkıntılı günler yaşayacak anlamına gelir.

Şartları gözetmeden hareket etmenin sonunda yaşanacak can sıkıntısını da işaret eder.

 

Rüyada Otobanda Araba Kazası Yapmak

Refah içinde yaşayan, mal varlığı ile insanları kıskandıran kişinin zaman içinde kibir içinde olmasından dolayı maneviyatını zayıflatacağını, inancını geri plana atmaktan dolayı ruhunda her zaman bir eksiklik hissedeceğini bildirir.

Zengin olunsa da, paranın bereketinin olmamasından dolayı sürekli sıkıntı yaşayacak olan rüya sahibinin bu durumun farkına varmasından sonra yeniden İslam şartlarına göre yaşamaya çalışacağını, kendisini doğru yola sürükleyecek insanlarla görüşeceğini delalet eder.

 

Rüyada Tatile Giderken Araba Kazası Yapmak

Çok güzel ve keyifli süren bir beraberlikte kıskançlık nedeniyle çıkacak bir kavga sonrasında geçici bir ayrılık yaşanacağına, her şeyin yolunda olduğunu düşündüğü bir anda kişinin aslında hata yaptığını fark etmesine tabir edilir.

Tadı tuzu kaçıracak konuşmalara şahit olmak veya kişinin arkasından konuşan kimselerin farkına varmak anlamına da gelen rüya, şımarık davranışların sevilen insanı bıktıracağını, ikili ilişkilerde daha temkinli davranmanın doğru olacağını işaret eder.

 

Rüyada Araba Kazasından Sağ Çıkmak

Geleceğin pek çok hayra vesile olacağını, kişinin kendisinin dahi hayal etmediği yerlere geleceğini, başta hoş görünmeyen olayların hep lehe döneceğini tabir eder.

İyi haberlerin peş peşe geleceğini bildiren rüya, kişinin tüm can sıkıntısını üzerinden atacağını ve ağzının tadıyla kazancını harcayacağını, sevdiklerini de mutlu ederek manevi tatmin yaşayacağını işaret eder.

 

Rüyada Araba Kazası Yapmanın Tabiri

Yaşlı kimseler için nesil çatışması yaşandığını işaret eder.

Kişinin yaşadığı çağa ayak uydurmakta zorluk çektiğini, zaman zaman iletişimde istediği sonuçları alamadığını işaret eder.

Geleneksel yaşamı seven, kendi halinde bir hayatı olanların, çağa ayak uydururken rahatsızlıklar yaşadığını da tabir eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.