Rüyada Araba Çalınması

Kişinin, hayatını tamamen değiştirecek çok büyük atılımlar yapacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.

 

Rüyada Araba Çarpması

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri çok iyi çalışmalar gerçekleştirdiğine, bu sayede üst yöneticileri tarafından çok büyük yetkileri olan bir göreve getirileceğine, çok büyük adımlar atacağına, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, üzüntülerden, stres ve kederden uzak duracağına ve çok rahat bir hayat yaşayacağına alamet eder.

 

Rüyada Araba Çarptığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntıları çözmesine çok büyük katkı sağlayacak yüklü bir miktar paraya sahip olacağına işaret eder.

 

Rüyada Araba Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazandığı, başarılara, bulunduğu mevkiye ve eline geçen paralara rağmen çok uzun zaman önce yaşadığı saf ve temiz duyguları özlediğine, çok büyük bir özlem duyduğuna, çok zor zamanlar yaşadığına ve gün geçtikçe üzüntüsünün arttığına alamet eder.

Aynı zamanda, aile hayatında uzun zaman önce yaşadığı güzel günleri düşündüğüne ve bu şekilde çok üzüntü duyduğuna rivayet eder.

 

Rüyada Araba Çaldırmak

Çok uzun zamandan beri yapılan çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına ve çok büyük üzüntü yaşanacağına alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.