Rüyada Araba Çaldırmak

Rüya sahibinin çevresi ile ilişkilerinin kötü olduğuna ve daha da bozulacağına yorumlanır. İş ve aile ilişkilerinde sıkıntılı durumlar yaşanacağını ve iletişim kurmanın güçlük kazanacağını da bildiren rüya kişinin konuşmalarında ve hareketlerinde çok dikkatli olması gerektiğini de hatırlatır.

Bu rüya kişinin ruhsal dünyasındaki çelişkili durumların gerçek hayatına da yansıdığına ve tutarsız bir görünüm sergilediğine de tabir edilirken, aynı zamanda kişiye zarar veren huyların olduğunu da gösterir.

Farklı yorumlara göre ise, rüyasında araba çaldıran kişi, hayatında çok önemli bir yerde olan yakın birini kaybeder.

Çalınan araba büyük ise sıkıntılar da o oranda büyük, küçük ise, yaşanan sorunlar da küçük olur. Çalınan arabanın rengi siyah ise kişi çok büyük bir felaketle karşılaşır, beyaz ise kötü olduğu düşünülen bir iş hayırlara vesile olur.

 

Rüyada Araba Kazası Görmek

Görülen araba kazasında kan yoksa bu kişi için hayırlı bir olayın gerçekleşeceğine yorumlanır. İş ve yaşanılan çevre ile ilgili bir değişikliğe de delalettir.

Kazada kan aktığını gören kimse, pişmanlık duyacağı bir işe kalkışır, büyük bir sırra sahip olur.

Araba kazası aynı zamanda kişinin ikili ilişkileri açısından da sıkıntılı bir döneme girdiğini ve bu nedenle bazı sorunlar yaşamak zorunda kalacağını da simgeler.

Rüya sahibi kendi kullandığı bir araba ile kaza yaptığını görürse, evinin rızkını boş işlere harcar ve aile içinde gerginlikler yaşanmasına neden olur.

 

Rüyada Araba Çaldırmak Tabiri

Genellikle yeni araba sahibi olan kişilerin arabalarına bir şey olmasından, çalınmasından veya başına bir şey gelmesinden dolayı duydukları endişe ve korkuların rüyalarda yansıma bulmuş halidir.

Rüyasında arabasını çaldırdığını düşünen kişi hırsızlık olaylarından dolayı yoğun bir endişe duymakta ve gün içinde buna yönelik düşünceler üretmekte olduğundan, uykusunda da sahip olduğu arabanın başına bir şey geldiğini görebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.