Rüyada Anneyi Görmek

Kişinin, iş hayatında yapacağı işlerde çok iyi kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına alamet eder.

Aynı zamanda, iş hayatında gerçekleştirilecek hayırlı ve başarılı çalışmaların yeni işler yapmasını sağlayacağına ve etrafındaki insanlara da yardım edeceğine tabir edilir.

 

Rüyada Anneyi Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazanacağı paraları ve yapacağı ün ile günah işleyeceğine, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına rivayet eder.

 

Rüyada Anneyi Korumak

Rüya sahibinin, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve dürüst kişiliği sayesinde sevdiği ve değer verdiği insanların güvenini ve inancını kazanacağına, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine ve aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Anneyi Ağlarken Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında kendisini çok üzecek ve çok kötü günler yaşamasına sebep olacak olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına ve bu yüzden çok rahatsız bir dönem geçireceğine işaret eder.

Aynı zamanda, eğitim hayatında çok sorunlu zamanlar yaşanacağına tabir edilir.

 

Rüyada Anneyi Kaybetmek

Rüya sahibinin, çok kötü günler geçireceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine işaret eder.

 

Rüyada Anneyi Dövmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok kötü durumlar ile karşılaşacağına, bu yüzden çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine ve çok zarar görülecek durumlar yaşanacağına delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.