Anneye Kızmak

Rüya Tabirleri

Rüyada Anneye Kızmak

Hayra yorulmaz ve kişinin asi davranışları yüzünden ailesini üzeceğine, zor durumda bırakacağına, daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına yorumlanır.

Fevri hareketler içine girilecek bu dönemde rüya sahibinin hataya düşeceği konularda ailesini dinlemeyeceğine, sonuçların üzücü olmasından ötürü sürekli olarak başkalarını suçlayarak, sorumluluğu üzerine almak istemeyeceğini ifade eder.

Umudu yitirmeye neden olan durumlar yaşanacağına, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, ailesinin kendisine sağladığı imkanları har vurup harman savurmak nedeniyle düzen tutturamayacak olmaya da tabir edilir.

İş konusunda başarısız olmaya ve rızkın azalmasına, borçlanmaya yorumlanan rüya, hedef değiştirmeye, yeni girilen bir işe vakıf olmamak nedeniyle zor zamanlar geçirmeye, hane içinde tatsız zamanlar yaşamaya da delalettir.

 

Rüyada Anneye Bağırmak

Yapılan işlerde hayır görmemeye ve maddi yatırımlarda bulunulan işlerden beklentilerin boşa çıkmasına, günaha girmeye ve beddua almaya yorumlanır.

Anneye bağırmak hayırlara yorulmaz ve kişinin ailesine karşı kötü davrandığını, onlar hayattayken kıymetlerini bilmediğini, ilerleyen yıllarda büyük pişmanlıklar yaşayacağını ifade eder.

Dinden uzaklaşmak, günaha yatkın olmak manasına da gelen rüya, fesatlığa, yanlış arkadaş ortamına, zevk için para harcamaya ve sorumluluktan kaçmaya da yorulur.

 

Rüyada Anneye Vurmak

Büyük bir günaha düşüleceğinin haberini veren rüya, kişinin hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine, aksiliklerden, sıkıntılardan ve uğursuzluklardan kurtulamayacağına, elini neye atsa kurutacağına yorumlanır.

Annesine vurduğunu gören kimseler işledikleri günahlardan ötürü vicdan azabı yaşarlar ve kendilerini düşünerek hareket ederler.

Mirastan mahrum olmak, maddi destek görmemek, borç içinde debelenmek anlamına da gelir.

 

Rüyada Anneye Kızmanın Tabiri

Anneye kızmak kişinin yıllardır içinde biriktirdiği bir öfkeye, göremediği sevgiye, eksikliğini duyduğu şefkate yorumlanır.

Genç yaşta annesini kaybetmiş yahut annesini hiç tanımamış kimselerin, içlerindeki boşluğu işaret eden rüya, sevgi ihtiyacı içinde olunduğunu da bildirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.