Rüyada Annesini Hamile Görmek

Anne hayatta ise onunla ilgili güzel ve iyi haberler alınacağına, sevindirici gelişmelere, aile büyüklerinden kalacak bir mirasa yorumlanır.

Annesini hamile olarak gören kişi tez zamanda çok sevineceği bir haber alır.

 

Rüyada Başka Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Görülen kişiden gelecek olan güzel bir habere işaret eder.

Aynı zamanda hamile olduğu görülen kimsenin rüya sahibine de sevindirici bir yardımda bulunacağı şeklinde de yorumlanabilir.

Hayırlı bir rüyadır ve hamile görülen kişi için her türlü şansın açık olacağına ve bahtının da güzel olacağına tabir edilir.

Bol kazanca işaret eden rüya aynı zamanda bir gayrimenkul alımının da söz konusu olacağına yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Kendisinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyasında hamile olduğunu görmek, kişi için son derece hayırlı bir rüyadır ve mutluluk verici haberler alınacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına yorumlanır.

Bekar bir bayanın kendisini hamile görmesi, evlilik hazırlıkları yapacağına, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, işlerinin rast gideceğine yorumlanır.

Evli bir bayanın kendisini hamile görmesi ise, gebe kaldığını öğreneceğine ve mutluluğa delalettir. Dul bir bayan rüyasında kendisini hamile kalmış görürse, yeniden bir evlilik yapar.

Bayanların hamile olduklarını görmesi aynı zamanda ellerine geçecek çok yüklü bir paranın veya hatırı sayılır bir mala sahip olacaklarının da işaretidir.

 

Rüyada Bir Erkeğin Kendisini Hamile Görmesi

Yaşanacak üzücü olaylara ve gözyaşı döküleceğine işaret eden rüya aynı zamanda kişinin mal kaybına uğrayacağı veya çok sevdiği bir kimsenin acı haberini alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Annesini Hamile Görmek Tabiri

Genellikle kardeş isteği olan kişilerde veya kardeş özlemi çeken kimselerde görülen bir rüya çeşididir.

Annesini hamile gören kişiler, kardeş sahibi olmak istediklerinden dolayı bu özlemlerini rüyalarında bu şekilde görebilirler.

Bunun dışında, kişinin hamilelikle ilgili sıkıntıları olduğu durumlarda da anne desteği söz konusu ise benzer rüyalar görülebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.