Annemi Görmek

Rüya Tabirleri

Rüyada Annemi Görmek

Hayır, iyilik, sıhhat, kazanç, kısmet ve şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının istediği yönde ilerleyeceğine, işlerine verimin hâkim olacağına ve yaşamına kolaylık geleceğine rivayet edilir.

Sağlık sorunlarının sona ermesine, problemlerin kolaylıkla çözülmesine, rızkın genişlemesine, gelirin artmasına ve hayatın yoluna girmesine işaret eder.

Rüya sahibinin yüzünde gülücükler açtıracak gelişmeler olacak demektir.

 

Rüyada Annemi Ağlarken Görmek

Rüyasında annesini ağlarken gören kişinin annesi ile ilgili çok müjdeli bir haber alacağına ve sevinçten deyim yerindeyse adeta havalara uçacağına yorulur.

Rüya sahibinin annesinin bir sağlık sorunu varsa onu atlatacağına, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, üzüntüsünü geride bırakacağına ve mutlu günlere kavuşacağına tabir edilir.

 

Rüyada Annemi Ölmüş Görmek

Rüya sahibinin annesinin uzun yıllar boyunca kendisi ile sağlıklı ve mutlu yaşayacağı anlamına gelir.

Çünkü rüyada birisinin ölmesi her zaman hayır olarak kabul edilir ve rüyanın tam aksine ölen kişinin ömrüne ömür eklendiği yorumu yapılır.

 

Rüyada Annemi Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin annesi ile yaşayacağı bir mutluluğu gösterir.

Daha ziyade anneden gelecek güzel bir habere, yüz güldürecek bir gelişmeye ya da rüya sahibinin annesi hakkında yaşayacağı olumlu bir gelişmeye alamet eder.

 

Rüyada Annemi Gelinlikle Görmek

Rüya sahibinin annesinin bir isteğinin veya dileğinin yerine geleceğine ve bu sayede annesinin muradına ereceğine delalet eder.

Temiz ve iyi niyetlere, güzel düşüncelere, hayırlı şeyler yapmak için yola çıkmaya ve başarı elde etmeye rivayet edilir.

 

Rüyada Annemi Hastanede Görmek

Kurtuluş olarak açıklanır.

Korkulardan, borçlardan, sağlık sorunlarından, gamdan, tasada ve kederden kurtulmaya, zorluklardan uzaklaşmaya, baş ağrısına neden olan her türlü musibetten de yakayı kurtarıp, huzuru yakalamaya alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.