Rüyada Anaokulu Görmek

İyi kalpliliği ile tanınan rüya sahibinin temel değerlere karşı gösterdiği hassasiyete, ailesine verdiği öneme işarettir.

Kişi için her şeyden önce ailesi geldiğinden, gerektiğinde aşırı fedakarlık yapmaktan kaçınmaz ve herkesten hayır duası aldığından işleri her zaman rast gider.

Ufak tefek sorunlar dışında kişiyi bunaltan problemlerin yaşanmayacağına, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına yorumlanan rüya, hayatın pek çok küçük sevinçle, iyi haberlerle güzelleşeceği bir döneme de alamettir.

Anaokulu gören kimselerin ruh dünyaları da naiftir ve hak yemekten korkan, hakkaniyetli davranan, asla gıybette bulunmayan dini bütün kimselerdir.

 

Rüyada Anaokulu Açmak

Büyük bir hayır işi yapılacağına alamet olan rüya, kişinin Allah katında makbule geçecek pek çok sevabı olduğuna, her işinin hayırla sonuçlanacağına alamet eder.

Kimseyi kırmadan, insanlara yardımda cömert davranan rüya sahibinin işlerinde de sıkıntıya düşmeyeceğine, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına yorumlanır.

Kişinin uzun zaman bir adakta bulunduğu ve nihayet dileğinin gerçek olması sonucu adağını yerine getireceğini de bildiren hayırlı bir rüyadır.

 

Rüyada Anaokuluna Gitmek

Rüya sahibinin herkese eşit davrandığına, iş yerinde asla haksızlık yapmadan, herkese hak ettiğini verdiğine, yalandan dolandan uzak durup helal rızık sahibi olduğuna delalettir.

Temiz niyetle girişilen bir işte geç de olsa müspet sonuç alarak sevinileceğini, yakın zamanda bir bebek haberi alınacağını da müjdeler.

Bekar kimseler için çocuklu biriyle evlenmek manasına da gelen rüya, hamile bayanlar için ikiz bebek müjdesi taşır.

 

Rüyada Anaokulu Görmenin Tabiri

Çocuksu tavırlar içinde olan rüya sahibinin yetişkin davranışlarda bulunmadığı, genellikle olaylara reel açıdan yaklaşmayı beceremediğini ifade eder.

Anaokulu çocukluktan kalan özlemlerini ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen kişinin yaşamın gerçekleriyle yüzleşmekte eksik kaldığını ve sorumluluk almakta da yeteri kadar cesaret gösteremediğini bildirir.

Çok hassas ve eleştiriye kapalı bir karaktere de yorumlanan rüya, olgunluğa erişmek konusunda sıkıntı duyulduğuna işarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.