Home Yaşam Astroloji Anakonda Görmek

Anakonda Görmek

0
541
Rüya Tabirleri

Rüyada Anakonda Görmek

Hayırlara alamet eder.

Rüyayı gören kişinin çok başarılı olacağına, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, herkesi kendine hayran bırakacağına ve toplumda tabiri caizse sivrilerek ön plana çıkacağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin kendisini yükseltecek, ileriye taşıyacak, saygınlık edinecek oluşumların içinde yer alacağına bu sayede herkesin tanıdığı bir isim haline geleceğine işaret eder.

 

Rüyada Anakonda Yılanı Görmek

Rüyada anakonda yılanı görmek de tıpkı anakonda görmek gibi tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin alacağı ödüller ve kazanacağı zaferler sayesinde toplum içinde örnek gösterilecek kimse olacağına, insanlara öncülük edeceğine ve yaptıkları ile onları cesaretlendireceğine tabir edilir.

 

Rüyada Anakonda Yılanı Öldürmek

Rüyayı gören kişinin sevinçli, müjdeli, mutluluk verici ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına, hayatının düzene gireceğine, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine alamet eder.

Rüya sahibinin zor, sıkıntılı ve kötü günlerini atlatmanın yollarını bulacağına ve hayırlı günler yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Anakonda Isırması

Rüyayı gören kişinin canın yanmasına, huzurunun kaçmasına, başının ağrımasına ve rahatının da bozulmasına neden olacak bazı tatsız durumlarda kalacağına rivayet edilir ve şanssızlık yaşamaya yorulur.

Rüya sahibinin kendisine uğursuzluk getirecek adımlar atacağına ve zarara uğrayacağına işaret eder.

 

Rüyada Siyah Anakonda Görmek

Rüyayı gören kişinin makamının yükselmesine ve itibarının da artmasına vesile olacak girişimlerde bulunacağına bu sayede hayallerine, hedeflerine, amaçlarına ve istediği hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüya sahibinin kariyerinde kendisine bir merdiven daha atlatacak adımlar atacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Sarı Anakonda Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi gücünün azalacağına, geçiminin güçleşeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına alamet eder.

Rüya sahibinin çetin günler yaşayacağına, hastalanacağına, üzüleceğine ve kendini çok çaresiz hissedeceğine yorulur.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.