Home Yaşam Astroloji Anahtar Bulmak

Anahtar Bulmak

0
597
Rüya Tabirleri

Rüyada Anahtar Bulmak

Çok büyük bir şans elde edileceğini gösterir. Kişinin karşısına çıkan iş fırsatlarını da simgeleyen rüya aynı zamanda bekar kimseler için güzel kısmetlerin de habercisidir.

Hem iş, hem aşk yaşamında olumlu gelişmelerin yaşanacağına delalet eden rüya, öte yandan alınacak yeni bir eve veya gayrimenkule de yorumlanır.

Taşınmaya, farklı bir işe girmeye, kendi işini kurmaya veya sınavlarda alınacak büyük bir başarıya da tabir edilir.

 

Rüyada Anahtar Kaybetmek

Rüya sahibinin şanssız ve kısmetsiz bir döneme girdiğine haber verir. Elde avuçta bulunanların kaybedileceğine de yorumlanan rüya, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görmediğini veya değerlendiremediğini de işaret eder.

Bazı durumlarda anahtar kaybetmek nişan atmaya, evli kişilerin boşanmasına ve bu türde ayrılıklara da tabir edilmektedir.

Anahtar kaybeden kişi daha sonra kaçırdığı fırsatlardan dolayı büyük pişmanlıklar ve üzüntüler duyar. Hatalara açık bir hayat sürüldüğüne ve İslami açıdan da imanı güçsüz kişilere temsil olunur.

 

Rüyada Anahtar Bulmak ve Sonra Kaybetmek

Rüya sahibinin kendisi için çok yararlı olan bir işe girip, kısa sürede vazgeçeceğine ve pişmanlık duyacağına işaret eder.

Bazı yorumcular, kişinin özel hayatında yaşanan sıkıntılı durumların düzelip, sonra yeniden bozulacağını veya ayılık yaşayıp yeniden birleşen kişilerin mutluluklarının çok sürmeyeceğini de söylerler.

İslami açıdan ise, kişinin dengesiz bir hayat sürdüğüne ve dini kuralları çiğnediğine, gerekli vecibeleri, sorumluluklarını yerine getirmediğine bu nedenle sık sık bunalımlar yaşadığını, kısmetinin kapandığını söylemek mümkündür.

 

Rüyada Anahtar Bulmak Tabiri

Kişinin içinden çıkılması güç problemlerle savaştığını ve sürekli olarak çözüm arayışında olduğunu simgeleyen sembolik bir rüyadır.

Bazı durumlarda olması çok istenilen bir duruma yönelik uğraşlar verildiğini, kişinin karşısına çıkan fırsatlar konusunda ne yapacağını bilemediği bir durum içinde olduğunu da simgeler.

Anahtar aynı zamanda kişinin yeni bir ev veya araba almayı düşündüğü durumlarda da sembolik olarak görülen rüyalar arasında yer almaktadır.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.