Rüyada Anahtar Aramak

Çıkış yolu bulmak için çabalayan rüya sahibinin henüz ihtiyacı olan cevapları alamayacağını ve kendisine yardım eli uzanması için sabırla beklemesi gerektiğine işaret eder.

Hayallerine ulaşmak için uğraşan kişinin kendisini bir anda umutsuzluğa düşmüş olarak bulabileceği anlamına da gelir.

İş yerindeki sorunlara delalet olan rüya kişinin hayatını daha sakin ve rahat bir şekilde sürdürmek için başka yollar bulmaya çalışacağını da bildirir.

Anahtar aramak yıllardır kişinin içinde yaşattığı bir şüpheye veya kuşku yüzünden çevresine karşı her daim sorgulayan gözlerle baktığını da işaret eder.

 

Rüyada Karanlıkta Anahtar Aramak

Bir süre daha istenilen hayat standartlarına sahip olunamayacağı, kişi ne kadar çabalasa da bir türlü istediği gibi bir iş veya aileye sahip olamayacağı, kaderine karşı gelerek geleceği şekillendirmeye çalışacağını düşünerek zaman kaybedeceğini de bildirir.

Bu rüya İslami olarak kişinin ruhani açıdan kötü yollara meyilli olduğunu, kendisine arkadaşlık eden kimselerin günah içinde yaşadığını, zayıf bir karakteri olan rüya sahibinin bu kötü işlere bulaşmasının an meselesi olduğunu da bildirir.

Karanlıkta anahtar aradığını görenlerin sırları vardır ve bu sırların açığa çıkmaması için gizli kapaklı işler yapmak zorunda kalırlar.

 

Rüyada Evin İçinde Anahtar Aramak

Genellikle aile içindeki problemlere, kişilerin anne ve babalarıyla ezelden beridir gelen kuşak çatışmalarının ayyuka çıkacağını bildirir.

Evin içinde anahtar arayıp bulduğunu gören kişilerin eşleri ile araları düzelir ya da kavgalı durumlar son bulur.

Anahtarı bulamadığını görenler için mevzubahis olan miras meseleleri bir süre daha çözülmez ve özellikle maddi konular aile içinde gerginliğe sebep olur.

 

Rüyada Anahtar Aramanın Tabiri

Anahtar aramak manevi bir yolculuğa çıkmak için uygun zamanı ve koşulları kollamak anlamına gelir.

Kişinin kendi hayatında beğenmediği yanları ortadan kaldırmak amacıyla bir yenilenme sürecine gireceğini de bildiren rüya, aile bağlarındaki sorunlara, karanlık noktalara da işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.