Altına Yaptığını Görmek

Rüya Tabirleri

Rüyada Altına Yaptığını Görmek

Kişinin ortaya çıkmasını istemediği ve çok korktuğu bir sırrı olduğunu, yaptığı yanlış işlerden dolayı tedirginlik içinde olduğunu gösterir.

Rüya sahibinin çevresi ve ailesi tarafından asla kabul görmeyen bir durum içinde olduğu ve gayrimeşru bir ilişki yaşadığı yönünde de yorumlanabilir.

Bu rüya kişinin çok ezilmiş, korkak ve beceriksiz bir kimse olduğuna da işaret eder.

Altına yaptığını gören kimse, aynı zamanda beklenmedik şekilde ortaya çıkan sırları nedeni ile utanç içinde kalacağı durumlar yaşar.

 

Rüyada Çişini Yaptığını Görmek

Yeni iş kuran kimselerin beklentilerinin karşılıksız kalacağı ve maddi açıdan da düşük gelirler elde edileceği anlamlarına gelir.

Rüyasında çişini yaptığını gören kimse aynı zamanda dedikoducu ve iftiracı biridir ve çevresi tarafından da sevilmez.

İleri geri konuşan, başkalarının işine burnunu sokan ve sürekli olarak kişileri eleştiren biri olunduğuna, toplumdaki itibarının zayıf olduğuna da işaret eder.

 

Rüyada Büyük Abdestini Yaptığını Görmek

Maddi anlamda çok büyük bir rahatlamanın söz konusu olduğu rüya, kişinin hayallerindeki gibi bir iş sahibi olacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına ve taşınmazlarının sayısının artacağına delalet eder.

Farklı bir yoruma göre ise, rüyasında açık bir yere büyük abdestini yaptığını gören kimse çok büyük bir kabahat işleyerek herkese rezil olur ve zor durumda kalır.

Büyük abdestini yapıp temizlediğini gören kimse ise yaptığı büyük bir hatadan dönerek, hatasını telafi etme yoluna gider.

 

Rüyada Altına Yaptığını Görmek Tabiri

Rüyasında altına yaptığını gören kişi gerçek hayatında yaptığı hatalar nedeni ile zor durumda kalacağı gibi, bu rüya korkular yaşayan ve güçsüz hisseden kimseleri de işaret eder.

Yenilik yapmaya cesaret edemeyen, baskı altında olan kişileri de sembolize eder.

Psikolojik açıdan, çok büyük bir sır sahibi olan ve bu sırrın açığa çıkması konusunda derin endişeler yaşayan ve korkan kişiler de rüyalarında benzer şeyler görebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.