Rüyada Altın Yüzük Görmek

Güzelliklerle, iyiliklerle ve mutluluklarla karşılaşmaya rivayet edilir.

Hem maddi anlamda hem de manevi anlamda zenginliğe ulaşmaya, güzel bir hayata kavuşmaya, mutlu bir yuva kurmaya, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmeye rivayet edildiği gibi rüya sahibinin işindeki performansı sayesinde malının da kazancının da giderek çoğalacağı ve tüm ihtiyaçlarını hiç para sıkıntısı çekmeden gidereceği anlamına gelir.

 

Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek

Rüyada altın yüzük kaybetmek, darlık içinde olmaya yorulur ve kişinin elinde avucunda olmadığı için her şeyden geri duracağı, maddi imkânların azlığı nedeniyle sahip olmak istediklerinin içinde ukde olarak kalacağı şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada altın yüzük taktığını görmek, rüya sahibinin hayatının her alanında meydana gelecek olan yeniliklere ve gelişmelere alamet eder.

Kişi, mutluluk adına kendisi için en hayırlı kararları alacak bu durum hem ticaret hayatından hem de özel hayatında amacına ulaşacak demektir.

 

Rüyada Altın Yüzük Kırılması

Rüyada altın yüzük kırılması başarıya giden yolda bazı engellerin ortaya çıkacağı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceği, kafasındakilerin karşılaştıkları ile örtüşmeyeceği, aksiliklerin bir biri ardından geleceği ve kişinin bunlarla baş etmek için büyük çaba harcayacağı ile tabir edilir.

 

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Rüyada altın yüzük bulmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve sorunlu zamanların yaklaştığına ve herhangi bir sebepten ötürü parasında ya da malında büyük bir azalma olacağına alamet edilir.

Rüyayı gören kişi evli birisi ise, evliliğinde sorun bir sorun olduğuna ve bu durumun uzunca bir süre devam edeceğine işaret eder.

 

Rüyada Altın Yüzük Çıkarmak

Rüyada altın yüzük çıkarmak, hayırlı işlerin yarıda kesileceğine ve sıkıntılı zamanların yaşanacağına delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.