Altın Rengi Görmek

Rüya Tabirleri

Rüyada Altın Rengi Görmek

Açılan şansın ve bahtın, olayların kişi lehine değiştiğinin işaretidir.

Sevinçle karşılanan bir haberle kişinin üzerinden bir yük kalkacağını müjdeleyen rüya, ilişkilerde de mutluluk dolu günlerin çoğalacağını, karşılıklı isteklerin yerine geleceği bu dönemde ev içindeki pek çok sorunun kolayca çözüleceğini ifade eder.

Altın rengi genel manada olumlu durumları bildirse de, görülen nesne ya da durum rüya tabiri için önemlidir.

Altın rengi ziynet eşyası görmek mal, mülk konularında varlık sahibi olmak, zenginliği ile insanları büyülemek manasındadır.

Altın rengi bir kıyafet almak kişinin geleceğe yönelik planlarının düşündüğünden daha erken gerçekleşeceğini müjde verir.

Altın rengi bir tespih selamete kavuşmaya ve gönül zenginliğine, altın rengi toka ise fikir olarak aydınlanmaya, yeni buluşlar yapmaya ve ismini başarılı projelere yazdırmaya alamet eder.

 

Rüyada Altın Rengi Yüzük Görmek

Gerçek altın olmadığı halde, altın rengi bir yüzük görmek, yakın zamanda olmasa da, kişinin muradına ereceğini bildirir. Biraz daha sebat etmek gerektiğinin altını çizen rüya, eşler arasında sulh sürecine girerek tartışmalardan uzak kalınacağını ifade eder.

Bekar bayanlar için nişanlanacakları kimsenin daha sonra öğrenecekleri bir sırrına tabir edilir.

Yaşlı kimseler için kız evlatlarından veya kız torunlarından alacakları bir hediyeye, olgun bir erkek içinse aileden kendisine yadigar kalacak bir toprak parçasına delalettir.

 

Rüyada Altın Rengi Bilezik Görmek

İyi bir meslek seçimi yapacak gençlere, eğitimini çalışırken de devam ettirmeye yorumlanır.

Sahip olunan meslek dışında başka meziyetlerini de ön plana çıkaracak olan rüya sahibinin başarıları ve çalışma azmiyle pek çok iş teklifi alacağına, maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine işaret eder.

 

Rüyada Altın Rengi Görmenin Tabiri

Rahat biri olan rüya sahibinin olumsuz durumlar karşısında sakinliğini ve soğukkanlılığını asla bozmadan hareket ettiğini, hayatın içinde olmayı sevdiğini ve kendisine problem çıkaran kimselerden uzak durduğunu ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.