Rüyada Altın Kolye Görmek

Toplumda yer edinmiş, hayır duaları almayı başaracak işlerin altına imza atan, yüzü güleç, kalbi temiz, dinde ve ahlakta hem olgun hem de güzel bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin hatır gönül bilen, olgun ve aklı başında kimse olduğuna, vefasızlık, nankörlük ve haksızlık nedir bilmediğine, kendisine bir adım atacak olana koşacak kadar yüce gönüllü kimse olduğuna rivayet edilir.

 

Rüyada Altın Kolye Takmak

Rüyada altın kolye taktığını gören kişi maneviyatını yükseltecek, duygusal dünyasını hareketlendirecek ve kişinin heyecanlanmasını sağlayacak kadar güzel olaylar yaşayacağına ve rüya sahibinin hayatında çok olumlu gelişmeler olacağına alamet eder.

 

Rüyada Altın Kolye Ucu Görmek

Rüyada altın kolye ucu görmek, anlaşmazlık ve fikir çatışması olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin özellikle de hane içinde aile bireyleri arasında yaşanacak olan tatsızlık, huzursuzluk ve münakaşa anlamına gelir.

 

Rüyada Altın Kolye Hediye Almak

Rüyada altın kolye hediye almak, rüya sahibinin gönül işlerinden yana çok heyecanlı ve duygu dolu günler geçireceği, karşı cinsten biriyle arasında çok romantik zamanlar yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Altın Kolye Hediye Edilmesi

Rüyada altın kolye hediye edilmesi de altın kolye hediye almakla aynı anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin kendisini çok mutlu edecek, yüceltecek, gururlandıracak ve bir o kadar da iyi hissettirecek bir ilişki yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Altın Kolye Bulmak

Rüyada altın kolye bulmak, rüya sahibinin kendisini düşünen, ona ilgi duyan ve yoğun duygular besleyen ve toplum tarafından güven duyulan, sevilen ve sayılan temiz ve dürüst bir kişi ile evlilik yolunda ilerleyeceğine alamet edilir.

Ayrıca, bu ikilinin toplum için çok yararlı projelere de imza atacağına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.