Rüyada Altın Almak

Kişinin iş hayatında ya da eğitim hayatında usta ya da uzman olmuş, büyük, deneyimli ve herkes tarafından bilinen ve sevilen bir kişiyi kendisine örnek aldığına, yaptığı çalışmalarda, sergilediği hareketlerde ve ortaya koyduğu projelerde bu kişinin büyük etkisinin görüldüğüne rivayet eder.

 

Rüyada Kuyumcudan Altın Almak

Rüya sahibinin örnek aldığı kişiden esinlenerek gerçekleştirdiği bir iş ya da çalışma sayesinde çok büyük ve hayırlı bir kazanç elde edeceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına ve bu sayede kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine rivayet eder.

 

Rüyada Altın Satın Almak

İş hayatında örnek alınan kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanmaya ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder.

Aynı zamanda, bu durumun rüyayı gören kişinin, aile hayatına da yansıyacağına ve refah içinde çok güzel ve huzurlu bir hayat sürüleceğine tabir eder.

 

Rüyada Çeyrek Altın Almak

Rüya sahibinin, iş hayatında kazandığı paralar ve başarılar yüzünden ister istemez sıkıntılı ve sorunlu durumlara düşeceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karşılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine yorumlanır.

 

Rüyada Birinden Altın Almak

Eğitim hayatında ve çalışma hayatında çok güzel ve hayırlı olaylarla ve durumlar ile karşılaşılacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine ve çok rahat bir hayat sürüleceğine alamet eder.

 

Rüyada Altın Kolye Almak

Uzun zamandan beri gönül ilişkisi yaşamaktan kaçınan rüya sahibi için yanıp tutuşan, gizli gizli takip edip yollarını gözleyen ve ona gönül bağlamış birinin varlığına delalet eder.

 

Rüyada Altın Bilezik Almak

Rüyayı gören kişinin, kendisine örnek olarak aldığı kişiden yüklüce bir miras kalacağına tabir eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.