Rüyada Allahu Ekber Görmek

Rüyaların en şanlısı, en güzeli ve en hayırlıları arasındadır.

Son derece güzel bir rüyadır ve her kim bu rüyayı görürse tüm dilekleri tez zamanda gerçek olur.

Kişinin her türlü ibadeti can-ı gönülden yaptığına, her işinde Allah rızasını gözettiğine, tüm insanlığa hizmet etmek için kendisini adayacağına da alamettir ve helal kazancın, haramdan korkmanın, nefsine her şekilde hakim olmanın da tabiridir.

Tüm dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olmayı ve ahiret hayatı için güzel amellerde bulunulacağını da bildiren rüya, kişinin kanaat içinde yaşayacağına, her alanda elindekiler için şükretmeyi unutmayacağını, dua alarak yoluna devam edeceğini ve anne babasının rızasıyla hayatını sürdüreceğini bildirir.

Hastalar için mucizevi şifaların söz konusu olacağına, derdi olanların rahata ereceğine de yorumlanır.

 

Rüyada Allahu Ekber Dediğini Görmek

Her türlü hayra işarettir. Duaların kabul olacağını, Hac yolculuğuna çıkılacağını, uzun ve aynı zamanda sağlıkla dolu bir hayat sürdürüleceğini alamet eder.

Günahları olanlar için tövbe etmeye ve Allah’tan af dileyerek, daha doğru bir yola gireceğine, zorluklardan kolaylıkla çıkmaya, düşmanları mağlup etmeye ve huzura kavuşmaya yorumlanır.

Mutluluktan ağlayacak olan rüya sahibinin hayatında her istediğine kavuşacağını, mutlu bir yuvaya sahip olacağını ve para sıkıntısı çekmeyeceğini bildirir.

 

Rüyada Allahu Ekber Yazdığını Görmek

Yaşamını dini vecibelerine, manevi anlayışına ve İslamiyet’e uygun şekilde yaşayan rüya sahibinin günahtan uzak durduğunu, gıybet yapmadığı gibi, zor durumdaki insanlara gönülden yardım ettiğini, bolca sevap sahibi olduğunu bildirir.

İnancı zayıf kimseler için de yeniden dini görevlerini yerine getirecek kadar sağlam bir iradeye ve inanca sahip olacaklarının müjdesini verir.

 

Rüyada Allahu Ekber Görmenin Tabiri

Dindar kişilerin hayat görüşlerini, nefisleri ile mücadele ettiklerini, sürekli olarak kendilerini terbiye etmeye çalıştıklarını ve inançlarına uygun şekilde hareket etmek için gayret sarf ettiklerini işaret eden sembolik bir rüyadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.