Rüyada Allaha Yalvarmak

Rüya sahibinin çalıştığı işte arzu ettiği noktaya veya mertebeye gelebilmesi için sabırlı olması ve uzun bir süre daha çalışıp beklemesi gerektiğini gösterir.

Aynı zamanda kişinin emeklerinin Allah katında karşılık bulacağına ve boşa gitmeyeceğine de müjde veren rüyalardan biridir.

Rüyasında Allaha yalvaran kişinin borçları biter, günahları bağışlanır.

İslami açıdan çok hayırlı bir rüyadır ve kişinin tüm isteklerinin, bugüne kadar gerçekleşmesi için Allaha dua ettiği her şeyin bir bir gerçek olacağını ve rüya sahibinin bundan sonraki hayatında mutluluğun ve huzurun, zenginliğin ve bereketin daim olacağını da haber verir.

 

Rüyada Dua Etmek

Rüya sahibinin çok büyük devlet adamları ile tanışacağına veya mertebesi yüksek, makamı önemli kimselerin yanında övgü dolu sözler alacağının işaretçisidir.

İş anlamında mevki yükselmesine, hastaların şifa bulmasına, zenginliğe ve kişinin müreffeh bir hayat süreceğine yorumlanır.

İslami açıdan kişinin günahlarından arınacağı, dini bütün bir Müslüman olarak yaşayacağı anlamlarına da gelmektedir.

Rüyasında dua ettiğini gören kişinin tüm dilekleri kabul olduğu gibi, kazancının bereketi de günden güne artış gösterir.

 

Rüyada Yalvarmak

Rüyasında yalvardığını gören kişi, büyük beklentilerinin gerçek olduğunu görür.

İş anlamında ne muradı varsa gerçek olur ve çektiği tüm sıkıntılar sona erer.

Sabırla beklenilen günün geldiğine ve artık sıkıntıların sona erdiğine müjde veren rüya aynı zamanda borcu olan kimselerin bu yükten de kurtulacağına delalet eder.

Rüyada yalvarmak, maddi açıdan ferahlamaya işaret ederken, kişinin taşınmaz mallara yatırım yapıp kazançlı çıkacağının da işaretçisidir.

 

Rüyada Allaha Yalvarmak Tabiri

Psikolojik açıdan zor durumda olan veya gerçek yaşamında pek çok sorunla ve sıkıntıyla mücadele eden kimseler, içinde bulundukları çaresizlik ve çözüm bulma isteği ile Allah’a sığınırlar ve gün içinde ettikleri dualar, rüyalarda da kendini bu şekilde gösterir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.