Rüyada Allah Görmek

Kişinin arif kimse olduğuna, hidayete ermeyi ve hikmete kavuşmayı da başaracağına işaret eder.

Çok hayırlı bir rüya olduğu şeklinde kabul edilir ve rüyayı gören kişinin dualarının da, tövbelerinin de kabul olacağına işaret ettiğine yorulur.

Rüya sahibinin şifalara ve çarelere kavuşacağı, iyileşeceği, canlanacağı, tazeleneceği, uzun, sağlıklı ve de huzurlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Allah Yazısı Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin hep açık olacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, edindiği dünya mallarının da tabiri caizse anne sütü gibi ak olacağına delalet eder.

Rüya sahibinin namusu ve onuru ile ekmek yiyeceğine, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine yorulur.

 

Rüyada Allah Demek

Rüyayı gören kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, rahatlayacağına, huzuru ve mutluluğu da bulacağına işaret eder.

Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda hayallerine kavuşacağına alamet eder.

 

Rüyada Allah İsmini Duymak

Rüyayı gören kişinin bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, gerçek mutluluğu tadacağına, müjdeli ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına bu sayede tüm dertlerinden, karamsarlığından, umutsuzluğundan kurtulacağına böylece yüzünün güler olacağına alamet eder.

 

Rüyada Allah Diye Bağırmak

Rüyayı gören kişinin dileklerine ve hayallerine kavuşacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin en darda olduğu anda deyim yerindeyse Allah’ın kendisinin imdadına yetişeceğine, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına işaret eder.

Rüya sahibi Allah’ın pek çok lütuflarını bulacak demektir.

 

Rüyada Allah ile Konuşmak

Rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak, yolunun da açık olacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin yaşamındaki aksiliklerin, engellerin, başarısızlıklarının ve mutsuzluklarının sona ereceğine, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına ve yavaş yavaş kurtuluşa yaklaşacağına tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.