Rüyada Aldatma Görmek

İyi değildir ve rüyayı gören kişinin kendisini hatalara sürükleyecek, günaha çekecek ve güzel huylarını bir tarafa atacak bazı işler yapacağı bir dönem geçireceğine rivayet edilir.

Rüya sahibinin daha ziyade dünya yaşamına ağırlık vereceğine, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine alamet eder.

 

Rüyada Eşini Aldatma

Rüyayı gören kişinin kendisini huzursuz edecek, endişelendirecek, korkulara salacak ve ağız tadından olmasına neden olacak bazı girişimlerde bulunacağı, daha sonradan da çok pişman olacağı, strese gireceği ve gergin zamanlar yaşayacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Sevgiliyi Aldatma

Rüyada sevgiliyi aldatma da eşini aldatma gibidir ve hemen hemen aynı anlamlara geldiği şeklinde kabul edilir.

Rüyayı gören kişinin yapacağı bazı işlerde içine sinmeyecek bazı noktaların açığa çıkacağına bunun da kendisini suçlu hissetmesine sebep olacağına delalet eder.

Rüya sahibinin hatasının farkına varacağına ve tabiri caizse içinin içini yiyeceğine yorulur.

 

Rüyada Aldatmak Aldatılmak

Bu rüya aldatmak ve aldatılmak olmak üzere ayrı ayrı ve iki farklı şekilde tabir edilmektedir.

Rüyasında aldattığını gören kişinin şeytana uyacağına, fesada ve haksızlığa karışacağına alamet ederken rüyasında aldatıldığını gören kişinin çok mutlu olacağı hayırlı gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

 

Rüyada Aldatan Erkek Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki erkek birinden göreceği zarara rivayet edilir.

Rüya sahibinin bu kimseden nankörlük ya da vefasızlık görebileceğine, onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Aldatan Kadın Görmek

Rüyada aldatan kadın görmek, aldatan erkek gibi değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin gizli bir kadın düşmanı olduğuna işaret eder.

Rüya sahibinin mutluluğuna ve başarısına göz dikmiş kem gözlü bir kadının varlığına alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.