Rüyada Aktris Görmek

Zenginlik ve sefa içinde geçecek esenlik dolu bir hayatın işaretidir.

Kişinin dertleri ve tasaları bir yana bırakarak, hayatın güzelliklerini keşfe çıkacağını, kendisini mutlu eden işlerle meşgul olacağını, her daim güler yüzlü davranarak hem ailesinin, hem de çocuklarının gönlünü kazanacağını, çalışanlarına eşit davranan ve hak yemeyen bir patron olacağını bildirir.

Aktris gören kişilerin hayatlarında muhabbeti seven arkadaşları olur ve sık sık toplantılara katılırlar.

Partilerin, kalabalık eğlencelerin ve kişiyi rahatlatan aktivitelerin sıklıkla düzenleneceği bir süreci işaret eden rüya, maddi olarak da kişinin keyfinin yerinde olacağının müjdesini verir.

 

Rüyada Aktris Olduğunu Görmek

Geleceği düşünmeden hareket etmek demektir ve aynı zamanda büyük bir şansa sahip olunduğunun da habercisidir. Kişi yanlış da yapsa, hataya da düşse hiçbir zarar görmeden sorunlarını atlatır ve her zaman şansı yaver gider.

Eğlence içinde geçecek maceralı ve güzel bir yaşamı, gösterişli bir eşe sahip olmayı, lüks evlerde oturmayı ve herkesin gıpta ettiği evlerde yaşamayı ifade eder.

Şans oyunu oynayarak servet sahibi olmak anlamına da gelen rüya, kişinin problemlerden uzak kalmayı tercih edeceğini, kendisini üzen, sıkan ne varsa hayatından uzaklaştıracağını da alamet eder.

 

Rüyada Ünlü Bir Aktrisle Tanışmak

Yalancı ve düzenbaz biriyle tanışılacağı anlamına gelir ve kişinin büyük fayda sağlayacağı bir işe başkalarının karışması yüzünden istediği sonucu elde edemeyeceğini bildirir.

Rüya sahibinin kendine ait sırları ele vermemek için zaman zaman insanlara yalan söylediği ya da olmadığı biriymiş gibi davranmayı seçtiğini de bildiren rüya, genç kimseler için hayatlarında bir gaye olmadan yaşadıklarının ve nereye gideceklerini bilemedikleri için geleceklerine dair yön tayin etmekte de zorlandıklarını delalet eder.

 

Rüyada Aktris Görmenin Tabiri

Kendisini önemli görmek isteyen kimselerin kendilerine sürekli rol model seçtiklerini, o anki ruh durumlarına bağlı olarak beğendikleri herkesi örnek almaya çalıştıklarını ve giderek ciddi bir kişilik bozukluğu yaşamaya başladıklarını ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.