Akrep Burcu ve Tatil

0
235
akrep-burcu-tatil

Seksi, karizmatik, zorlayıcı, güç meraklısı ve güçlü Akrep’ler su-grubu mensubu oldukları için suyun bütün özgürlüğü, muhteşemliği ile coğrafyaya damga vurduğu yerler onlar için en başta gelen tatil seçenekleri arasındadır.

Adalar, egzotik kıyılar, nehir kenarlarındaki özel, gözlerden uzak villalar onlar için ideal tatil yerleri arasındadır. Örneğin Fas, değişik, yarı doğulu yarı Batılı egzotizmi ve Akdeniz sahiliyle bir Akrep’in fazlasıyla hoşuna gidebilecek bir tatil beldesidir.

Onlar sadece denize girmek değil, balık da avlamak ve denizaltının farklı dünyasına dalmak isterler, o nedenle scuba diving tam Akrep’lere yani size göre bir etkinliktir.
Yunan Adaları ve Akdeniz kıyıları kesinlikle iyi bir seçenek olabilir. İyi bir tekne turu hem doğayla, hem yalnızlığıyla, hem suyla, hem de ancak mahremiyetini paylaşmasına izin verdiği yakın dostlarıyla olduğu için bir Akrep’e son derece iyi gelecektir.

Mahremiyeti seven Akrep’ler tatile çıktıklarında cep telefonlarını kapatma eğilimindedirler, mümkün olduğunca televizyondan da uzak durmak isterler. Çünkü içi fırtınalarla dolu Akrep’lerin hiç değilse tatillerinde tam bir dinginlik içinde olmaya ihtiyaçları vardır. Siz tatili aynı zamanda hem medeniyetten hem de hayatın engebelerinden uzaklaşmak için bir fırsat olarak görürsünüz. Kendi içinizdeki gücü yeniden inşa etmek için belki de herkesten çok sizin tatile ihtiyacınız vardır.

Uzun yürüyüşler yapacağınız yerleri seversiniz, sahil kenarında patika yollar, orman içi yolları da sizin için uygundur. Şnorkelle sabahın erken saatlerinde denize dalar, balıkların, denizaltı yaratıklarının dünyasında özünüzü dinlendirirsiniz hem de keşfetme dürtünüzü tatmin edersiniz. Balık restoranları, mükemmel şaraplar da Akrep’lerin ilgi alanları arasındadır. Deniz ürünlerinin her çeşidine bayılırlar. Öte yandan bütün bu sakinliğin ve dinginliğin içinde bazı geceler Akrep’ler kaybolarak gittikleri yerin en underground mekanında çok farklı bir kılıkta sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler ve bu, Akrep’lerin gizemli yanıdır. Gizem, okültizm ve derin cinsellikle alakalı Akrep’ler için eski medeniyetlerin tapmaklarının yer aldığı, gizemleriyle ünlü yerler de uygundur. Afrika’nın bilinmeyen yörelerine kadar gidebilirler, gerekirse aynı şekilde Güney Amerika da ilgilerini çekebilir. Akrep’ler bir tatilde tam bir ruhsal onarım işine girerler. İç dünyalarını yenilemek için özel yerlerde özel yalnızlıklarını isterler.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.