Akrep Burcu Diyet

0
272
akrep-burcu-diyet

Zodyak burçlar kuşağı en seksi üyesi olmakla övünen Akrep’ler iyi yemeği, sert ve kuvvetli içkileri severler. Ancak genelde oburluk onlara göre değildir. Hem seksapellerini kaybetmek istemezler hem de sağlık konusunda bilinçli olduklarından fazla yemek istemezler.

Yine de bastırdıkları duyguları, içlerinde çözemedikleri düğümler nedeniyle yemeği abarttıkları ve şişmanladıkları görülebilir. Özellikle bir su grubu mensubu olarak genelde içkiye düşkün olduklarından içki kilo probleminin baş göstermesinde en önemli faktörlerden biri olabilir.

 

Bir kez şişmanladıklarını kabul ettiklerinde, Akrep iradesi devreye girecektir.

Akrep kadını:

Kolaylıkla bir diyet ve egzersiz programına uyum sağlayacaktır. Diyet kurallarını sıkı sıkıya takip eder. Çok hızlı olmamakla birlikte, başarıyla kilo verecektir. Akrep için kilo kaybetmek diğer burçlara göre daha kolay olacaktır. Rejim yapmanın insanı boğan tarafına kolaylıkla dayanma eğilimindedirler çünkü. Kiloyla savaşı kazanacaklarını bilirler.

 

Akrep erkeği:

Kilo verme konusunu düşünmeleri kadınlarına oranla daha zordur. Bunun en önemli nedeni kendilerinde bir problem olduğunu kabul etme aşamasında başlar. Ancak kilo vermenin gerekli olduğuna ikna olduklarında büyük bir kararlık gösterisiyle diyet ve egzersize başlarlar.Bir kez başladılar mı da sonuna kadar giderler. İstedikleri kiloya ulaşıncaya kadar asla çözülmezler. Genellikle başarıyla diyet ve egzersiz programlarını uygulayarak istedikleri kiloya ulaşırlar. Proteince zengin, tahıllardan yapılmış ekmekler, balık ve deniz ürünleri, yeşil salata, soğan, kırmızı turp, şeker pancarı, taze meyve ve sebzeler içeren diyetler tam Akrep’lere göredir. İstedikleri bir egzersiz programıyla zayıflamaları hiç de güç olmayacaktır.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.