Rüyada Akik Görmek

Şansa ve hayra yorulur.

Bu rüyayı gören bekar kişiler çok ünlü ve toplum tarafından belli bir saygınlığa erişmiş, zengin bir kimse ile evlenirler.

Hayatın şanslarla dolu olacağına, büyük iş ortaklıkları kurmaya alamet eden rüya, özellikle uluslararası platformlarda iş yapan firmalarda önemli görevlere gelmeye tabir edilir.

Genç insanlar için iş başlangıçlarının önemli bir yerde olacağına, devlet kademelerinde çalışsalar bile, gösterecekleri büyük başarılar sonrasında daha büyük yerlerden iş teklifleri alacaklarına, yurt dışında yaşamaya ve zengin, değerli bir iş adamı olmaya yorumlanır.

Bahtın her konuda açık olacağı anlamına gelen rüya, hasta insanlar için de müjde niteliğindedir ve kısa süre içinde iyileşme belirtileri görüleceğini bildirir.

 

Rüyada Akik Kolye Görmek

Sevdiğine kavuşmak, ailesiyle beraber çok uzun yıllar mutlu bir hayat sürmek, gurbetten temelli dönüş yapmak ve kalbinde merhamet olan, iyilik yapmayı, hayır işlemeyi seven hayırlı bir insanla evlenmek demektir.

Akik kolye satın almak ise, birine yapılacak büyük bir iyiliğin işaretidir. Kişinin hiç tanımadığı birine hayır yapmasının ilerleyen zamanlarda başına gelecek bir sıkıntıda karşısına mucize gibi çıkacağına da tabir edilir.

 

Rüyada Akik Yüzük Görmek

Hayırlı bir erkek evlat sahibi olmak, namazında niyazında bir hanımla evlenmek, İslam kurallarına riayet ettiği gibi, çevresindeki herkese inancı hakkında bilgi veren biriyle hayat kurmak manasına gelir.

Peygamber efendimizin sünnetine uygun yaşamak ve asla harama el uzatmamak, kötülükten ve günaha düşmekten korkmak, helal lokma yemek için uğraşmak şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Akik GörmeninTabiri

Kişinin elde ettiği bilgi birikimini başkalarına da aktarmak için büyük bir istek duyduğuna, liderlik özelliğini ortaya çıkarmak için fırsat kolladığına ve özellikle gerçek yaşamında sık sık görüştüğü ve kendisine örnek aldığı bir erkeğin varlığına yorumlanır.

Rol model almak, üstün olmak istemek ve herkesin kişiyi takdir etmesi için uğraş vermek şeklinde de ifade edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.