Home Yaşam Astroloji Ajanda Görmek

Ajanda Görmek

0
458
Rüya Tabirleri

Rüyada Ajanda Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayatını bir düzene sokup uzun zamandır ters giden işleri için bir çözüm bulmaya çalışmasına ve iş hayatında meydana gelen çok büyük bir sorunun ardından yani işten çıkarılmasından sonra yeni bir iş arama sürecine girip olumlu bir sonuç almasına ve para kazanıp hayatına devam etmek için uğraşmasına tabir edilir.

 

Rüyada İşsiz Kimsenin Ajanda Görmesi

Rüyada işsiz kimsenin ajanda görmesi, iş hayatından kaynaklanan sıkıntıların ve sorunların yeni ve daha düzgün bir iş bulunarak ortadan kaldırılacağına delalet edilir.

 

Rüyada Ajandaya Bir Şey Yazmak

Rüyada ajandaya bir şey yazmak, iş hayatında ya da sosyal hayatta yeni kapılar açacak ve farklı bir dünyaya giriş imkânı sağlayacak bir kişi ile irtibata geçmeye ve yeni yollara girmeye işaret edilir.

 

Rüyada Günlük Tuttuğunu Görmek

Rüyada günlük tuttuğunu görmek, rüya sahibinin, parasal olarak çok zor bir durumdayken eline geçen iş fırsatı sayesinde çalışmaya başlamasına ve gelecek günlerde yaşanacak sıkıntılı zamanlar için para biriktirmesine tabir edilir.

 

Rüyada Hatıra Defteri Görmek

Rüyada hatıra defteri gören kişinin, geçmişi ile yüzleşerek yıllar içinde yaptığı hem kendisine hem de başka insanlara zarar veren kötü ve Allah katında günah sayılan şeyler için pişman olup tövbe etmesine delalet edilir.

Aynı zamanda, yaşanmış güzel günlerin ardından gözyaşı dökmeye ve hasret çekmeye yorumlanır.

 

Rüyada Hatıra Defterine Bir Şeyler Yazmak

Rüyada hatıra defterine bir şeyler yazmak, rüyayı gören kişinin, insanlara yaptığı kötülükler, yardım isteyen insanlara ettiği eziyetler ve sevdiği insanlara yaptığı ihanetlerden ötürü vicdani bir hesaplaşma yaşamasına ve kurduğu vicdan mahkemesinde, yaptıklarından ötürü kendisini cezalandırmasına yorulur.

Aynı zamanda, yaşanan hayattan pişmanlık duymaya işaret edilir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.