Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüya sahibinin hayatına girecek ve onun için hayırlı işler yapacak iyi niyetli bir kadına işarettir. Bu rüya çevrenizde bulunan merhametli bir kişiye, yeni arkadaşlar edinip onlarla birlikte güzel işler yapacağınıza da delalet etmektedir.

Rüyada ağlayan bir kadının gülmeye başlaması, yakın çevrenizde bulunan bir bayanın ecelinin yaklaşmasına; ağlayan bir kadının size dert yanması ise gerçek hayatınızda insanların sorunlarını dinleyip onların ferahlamalarına yardım edeceğinize işaret etmektedir.

Rüyasında ağlayan bir adam görmek, gönlü yumuşak ev güzel ahlaklı bir adama yorumlanır ve bu rüyayı gören kişi bahsi geçen şekilde bir kimse ile karşılaşır.

 

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak genellikle görüş şekline göre yorumlanmaktadır.

Rüyada ağlamak merhamete, kalp yumuşaklığına, inceliğe ve duyarlılığa işarettir.

Rüyada sessizce ağlayan kişi, dünya hayatının menfaatlerine ve güzelliklerine sahip olur. Sessizce ağlamak bağıra çağırarak ağlamaktan daha hayırlıdır.

Rüyada gözyaşlarınızın yanağınızın üzerinden akması, sevinmeye ve mutlu olacağınız bir durumla karşı karşıya kalmaya; gözyaşlarınızın çoğalarak bütün yüzünüzü kaplaması ise çok müjdeli bir haber almaya delalet eder.

 

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan çocuk gerçek hayatta yardıma ihtiyaç duyan ve muhtaç durumda bulunana insanların sembolüdür.

Ağlayan bir çocuğu teselli ettiğinizi görmeniz, insanlara karşı merhamet dolu olduğunuzun ve onlara yardım etmek için elinizden geleni yaptığınızın göstergesidir.

 

Rüyada Ağlayan Kadın Görmenin Tabiri

Rüyada ağlayan kadın, gören kişinin naif ve ince bir ruha sahip olduğunu ve insanlara, doğaya ve her şeye karşı bir merhamet içerisinde bulunduğunu göstermektedir.

Böyle bir rüya bazen de kişinin içinde bulunana ağlama isteğini de yansıtır.

Gündelik hayatında çeşitli sıkıntıları olan ve bunlardan kurtulmak isteyen bir kimsenin, bu duygularını ağlayarak dile getirme arzusunun dışa vurumdur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.