Home Yaşam Astroloji Ağızdan Kan Gelmesi

Ağızdan Kan Gelmesi

0
444
Rüya Tabirleri

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüya sahibinin çok paraya, mala ve mülke kavuşacağına delalet eder.

Ancak bazı tabirciler, rüyada ağızdan gelen kanın, bir sırrın ortaya çıkması, ailenizden, eşinizden ve akrabalarınızdan saklanılan durumların ifşa olması şeklinde yorumlarlar.

Bazen de yakın çevrenizde bulunan birinden istemediğiniz sözler işiteceğinize delalettir.

 

Rüyada Burundan Kan Gelmesi

Rüyada burundan kan gelmesi, görülen kanın yoğunluğuna göre farklı yorumlanmaktadır.

Eğer rüyanızda bir iki damla kanın burnunuzdan geldiğini gördüyseniz, kazancınızın bollaşacağına, burnunuzdan çok kan geldiğini gördüyseniz, haram mala yöneleceğinize ve muhtaç durumda olacağınıza delalet eder.

Gördüğünüz kanın rengi açıksa, hileye başvurarak, kolay yoldan para kazanmaya çalıştığınıza, koyu renkte olursa, çocuğunuzun bir hastalık geçireceğine yorumlanır.

 

Rüyada Ağızdan Kan Kusmak

Rüyada ağızdan kan kusmak, rüyayı gören kişinin yaptığı hatalar nedeni ile vicdan azabı çekeceğine, yaşadığı pişmanlık sonrası hatalarını düzeltmek istemesine delalet eder.

Bazı yorumculara göre, ağızdan kan kusmak, vücuttaki hastalıklardan kurtulma, kişinin eski sağlığına kavuşması olarak yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek, kimi zaman harama el uzatmak, kimi zaman da rüya sahibinin zorluklara karşı mücadeleci bir tavır sergileyeceğine delalet eder.

Rüyada kan görmek sanılanın aksine hayra yorulmamaktadır.

Aynı zamanda rüyasında kan gören kişinin mutsuz olacağına ve duygusal yaşamda hayal kırıklığı yaşayacağına da işarettir.

 

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek, anneden, babadan ve kardeşlerden duyulacak kalp kırıcı sözlere delalettir.

Rüya sahibinin kendini kan tükürürken görmesi haksız kazanca, haram mala, kolay yoldan para kazanma çabası içinde olduğuna ve yaşanacak ticari kayıplara da yorulur.

 

Rüyada Kulak Kanaması Görmek

Rüyada kulak kanaması görmek, güzel ve hayırlı işlerle uğraşılacağına, rüya sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, maddi anlamda rahat etmeye delalet eder.

Bunların yanında istenmeyen maddi kayıplara, iş hayatında başarısızlığa ve zorluklarla mücadele etmeye işaret eder.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.