Rüyada Ağda Yaptırmak

Kişinin çok büyük beklentiler içinde olduğu bir konuda yaşayacağı düş kırıklığına ve bu durumun daha sonrasında kişiye yepyeni fırsatlar açılmasına neden olacağına işarettir.

Üzüntü veren bir olayın aslında kişi için tertemiz bir sayfa açılmasına sebep olacağı anlamına gelir. Maddi anlamda borçlardan kurtulan kişilerin yeniden borçlanması anlamına da gelen rüya, özellikle parasal konularda kişinin dikkatli davranması ve elindeki kaynağı doğru kullanması gerektiği konusunda da uyarıda bulunur.

Kısa zaman içinde pek çok işi bitirmek zorunda kalan kişinin yardım alacağına ve rahatlayacağına da işaret eden rüya, manevi hayata daha az önem verildiğini ve kişinin maddi konulara fazlasıyla düşkün olması yüzünden giderek dünya işlerine ve malına daha da bağımlı hale geldiğine tabir edilir.

 

Rüyada Kendisine Ağda Yapmak

Gerçeklerden kaçarak yaşanıldığına ve sürekli olarak bir hayal dünyasının içinde gezinildiğine, bu durumun kişinin iş hayatını çok olumsuz etkilemesinin yanında parasal konularda da dikkatli harcamalar yapmadığı için gelecek günlerde ciddi borçlanmalar yüzünden kötü bir duruma düşeceğine işaret eder.

Kendisine ağda yaptığını gören kişilerin hayatlarını daha düzenli bir hale getirmeleri ve iyi bir gelecek için işleri mutlaka planlı, programlı şekilde halletmeleri gerektiğini belirten bir rüyadır. Aşırı bir zevk düşkünlüğüne de alamettir.

 

Rüyada Başkasına Ağda Yaptığını Görmek

Sürekli iç dünyasında yaşayan ve a sosyalleşmeye başlayan kimselerin yeniden insanlarla iletişimlerini güçlendirecek ortamlarda bulunacaklarına, aile ve dostlarının hayatındaki önemini kavrayarak daha dışa dönük yaşamaya başlayacaklarına alamet eder.

Uzun zamandır kişinin kendi gücünü tam olarak kullanmadığına ve yeteneklerini ortaya koymadığına da dikkat çeken rüya, yakın zamanda çıkacak bazı fırsatlar sayesinde kişinin içinde sakladığı cevherleri ortaya çıkarmak için uygun koşulları yakalayacağına da tabir edilir.

 

Rüyada Ağda Yaptırmanın Tabiri

Genellikle kişiyi rahatsız eden bir gelişmenin ortadan kalkması için uğraş verdiğine ve özel yaşamında istediği gibi bir iletişim kurmak için mücadele ettiğine yorumlanır.

Bozuk ilişkilerde gösterilen çabanın sonuç vermesi için beklenti içinde olunduğuna da alamettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.