Home Yaşam Astroloji Ağaca Tırmanmak

Ağaca Tırmanmak

0
455
Rüya Tabirleri

Rüyada Ağaca Tırmanmak

Eğitim alanında çocuk bakımı, çocuk eğitimi, ilkokul öğretmenliği gibi alanlarda öğrenim görmek manasına gelir. Kişinin çalışacağı yerin çok hareketli olacağını ve her an heyecan verici gelişmelerle karşılaşılacağını da alamet eder.

Ağaca tırmandığını gören kişi yaşlı ise veya hastaysa uzun süre bakıma muhtaç bir hayat sürer.

Gençler için tam tersi şekilde yorumlanır ve geleceklerini şekillendirmeye başlayacaklarını, aldıkları her kararı aile onayından geçirerek adım atacaklarını ve mantıkları ile hareket edeceklerini ifade eder.

Kişinin duygularıyla alacağı bazı kararlardan dolayı sonradan pişmanlık duysa da, yıllar sonra bu duygunun geçeceğini ve yaptığı şeyin karakterinde iyi bir özelliği ortaya çıkardığını göreceğini tabir eder.

Şu anda yapılan işten para kazanılsa da kişinin kendi yeteneklerini ortaya çıkarabileceği bir başka işe geçeceğini, hayatının bundan sonraki diliminde manevi olarak daha çok tatmin olacağını da vurgular.

 

Rüyada Ağaca Tırmanıp Düşmek

İyiye yorulmaz ve içinde bulunulan durumun tamamen bir aldatmaca olduğunun anlaşılacağını, kişinin büyük bir yalanla yaşadığını ve aldatıldığını ifade eder.

Genellikle hayati önem taşıyan konularda kendisine söylenen yalanları ortaya çıkaracak olan rüya sahibinin bir anda tüm çevresine güvensizlik duyacağını, hayal kırıklığı yaşamanın yanı sıra, öğreneceği gerçekler karşısında bunalıma gireceğine, kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine yorulur.

 

Rüyada Arkadaşlarıyla Ağaca Tırmanmak

Keyif dolu insanlarla tanışılacağına ve çok eğlenceli zamanlar geçirileceğine yorumlanır.

Sıkıntılı günlerin ardından açan güneşi, alınacak rahat bir nefesi de temsil eden rüya manevi huzura erecek olmanın da müjdecisidir.

Hayatın kişinin istediği şekilde seyredeceğini, bundan sonraki zamanlarda önceki sıkıntılardan uzak bir hayat sürdürüleceğini de ifade eder.

 

Rüyada Ağaca Tırmanmanın Tabiri

Zor işler içinde olmanın ya da kişi için ağır gelen sorumlulukların yarattığı kaçma isteğinin ifadesi olarak görülebilir.

Çocukluğa duyulan özlem kadar kişinin hala çocuksu tavırlar içinde olduğuna ve olgunluk konusunda yetersiz kaldığına da işarettir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.