Rüyada Adres Sormak

Rüya sahibinin kafasının karışık olduğu, önemli konular üzerinde karar almakta güçlük çektiği ve bu nedenle de yardıma ihtiyacı olduğu anlamına gelir.

Kişi, içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için hayat tecrübesi olan bir kişinin ya da aile büyüklerinden birinin görüşünü almaya ihtiyaç duyuyor demektir.

Rüyayı gören kişinin, kendisine gösterilen yoldan gitmesi durumunda işinin kolaylaşacağı tabir edilir.

 

Rüyada Adres Almak

Rüyada adres almak, rüya sahibine öncülük eden, yoluna ışık tutan, bilmediği konularda kendisini bilgilendiren, görmüş, geçirmiş, mantıklı ve aklı başında bir kimsenin varlığına delalet eder.

 

Rüyada Adres Vermek

Bir kişi rüyasında, herhangi bir kişiye bir yerin adresini verdiğini görürse eğer, o kişinin yakınları, akrabaları, dostları ve arkadaşları kendisinden şikâyetçidir demek.

Rüya sahibi, ya çok çalışıyor olması ya da evden hiç çıkmıyor olması nedeni ile sevdiklerinin halini hatırını sormuyordur diye yorumlanır.

 

Rüyada Adres Söylemek

Rüyada adres söylemek, rüyayı gören kişinin, başta ailesi, akrabaları, sonra da yakın çevresi ve komşuları için çok faydalı bir kimse olduğuna işaret eder.

Kişi, herkes için mutlaka zamanında iyi bir şeyler yapmış hala da yapmaya devam ediyor demektir.

 

Rüyada Yol Sormak

Rüyada yol sormak, rüya sahibinin tam da umutlarının tükendiği ve hayattan elini eteğini çektiği bir anda bir kimsenin sayesinde karşısına çözüm yollarının ve çarelerin çıkacağına, bu sayede hem yaşama olan inancına kavuşacağına hem de rahat bir nefes alacağına işaret eder.

 

Rüyada Kaybolmak

Rüyada kaybolduğunu gören kişi, çok verimsiz ve kötü günler geçirecek, çok şanssız ve kısmetsiz olacağı bir döneme girecek demektir.

Bu rüya, işlerin sarpa saracağına, yolunda giden hayatın bozulacağına, bu nedenle kazancın ve rızkın azalacağına delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.