Rüyada Adet Kanaması Görmek

Kadınlar için iyiye erkekler içinse kötüye işarettir.

Rüyasında bir kadının adet kanaması görmesi, mutlu ve mesut bir hayata, hamileliğe veya eğer hamile ise bir kız çocuğuna delalet eder. Bir erkeğin adet kanaması görmesi ise haram mal kazanıp, iş hayatında birtakım sıkıntı ve üzüntüler yaşaması anlamına gelir. Adet kanı bazı alimlere göre mal ve mülktür.

Bu nedenle böyle bir rüya gören kişinin eline beklemediği yerden bir miras veya servet ulaşır. Adet kanının çok olması o miktarda mal kazanmaya, az miktardaki adet kanı ise kısa süreli bir sıkıntıya işarettir.

Bir kadının ağrı içinde adet kanaması olduğunu görmesi, dünyevi üzüntülere veya meşakkatle elde edeceği başarılara işarettir.

 

Rüyada Adet Görmek

Rüyada adet gören kadın, başarı ve kazanç elde eder. Bu rüya tüm sıkıntılardan kurtulup, feraha erme anlamınadır.

Böyle bir rüya gören kişi eğer evli ise hamile kalır. Bekarla için ise bu rüya yakın zamanda evlenip çoluk çocuğa karışmaya işarettir.

Bir erkek rüyasında adet olduğunu görse, böyle bir rüya iş hayatınızda çalkantılı bir dönem geçireceğinize ve bazı hilelere başvurup haksız kazanç sağlayacağınıza yorumlanır.

Bu rüya aynı zamanda kendisine fayda vermeyecek mülk edinme, zorla birinin parasını gasp etme anlamlarına da gelmektedir.

 

Rüyada Adetten Kesilmek

Bir kadının adetten kesilmesi artık çocuğunun olmayacağına veya o yılın bereketsiz ve zor bir yıl olacağına işarettir.

Adetten kesilen kadın herhangi bir konudan ümidini keser ve yeni başlangıçlar yapar.

 

Rüyada Adet Kanı Görmenin Tabiri

Rüyada adet kanı, özellikle bayanlar için kadınsal sorunlara işarettir. Böyle bir rüya bazen de kişinin evlenme veya çocuk isteğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada adet gören kadın, iç dünyasında çeşitli ıstıraplar çekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.