Home Yaşam Astroloji Açık Pencere Görmek

Açık Pencere Görmek

0
477
Rüya Tabirleri

Rüyada Açık Pencere Görmek

Umut tazelemeye neden olacak güzel ve iyi gelişmelerin, kişinin yeniden yüzünü güldürecek haberlerin alametidir.

Genel olarak rüya sahibi için aydınlık günlerin yaklaştığını, sevinç gözyaşı döküleceğini, herkesin rüya sahibine destek olmasıyla sorunların kısa sürede ortadan kalkacağını müjdeler.

Olumsuzluklar, hastalıklar veya yanlış seçimler sonrasında kendini suçladığı için işte yeterince verimli olamayan ve hayata küsen rüya sahibinin yeniden eski enerjisine ve neşesine kavuşacağını, sevdikleriyle beraber olmaktan mutluluk duyacağını, insanların kendisine yönelttiği eleştirileri olumlu kabul edip, yoluna daha doğru ve kendisine yaraşır şekilde devam edeceğini bildirir.

Kısmet bolluğu içinde olmak ve iş de dahil, hayatın her alanında yüksek bir şansa erişmek manasına da gelir.

 

Rüyada Açık Pencereyi Kapatmak

Kişiye sunulan çok önemli bir fırsatın doğru şekilde değerlendirilmeyeceğini, fazla ego sahibi olmak ve her şeyi kendisinin bildiğini iddia etmek suretiyle yaşamındaki çok önemli bir şansı ters tepeceğini bildirir.

Sorunlardan kurtulmaya ramak kalmışken yeniden bir hata yapılacağını ve düşüncesizlik eden rüya sahibinin var olan sorunlardan çok uzun bir süre daha kurtulamayacağını bildirir.

Şansın ters dönmesi, işlerin sürekli aksi gitmesi, küçük kazalar yaşanması, nazara uğramak manalarına da gelen rüya, huzurun kaçmasına neden olacak çok sayıda olumsuzluğun da habercisidir.

 

Rüyada Açık Pencereden Atlamak

Büyük bir risk almak demektir.

İşini değiştirmek isteyen kimselerin yeni bir işe başvuracaklarını ve geleceği kestiremeseler dahi bu riski göze alacaklarını bildirir.

Genellikle alınan riskin sonu kişi için hayırlıdır ancak rüyanın diğer kısımlarının da yoruma dahil edilmeleri gerekir.

 

Rüyada Açık Pencere Görmenin Tabiri

Genel olarak kişilerin büyük bir karar vermek zorunda hissettikleri, bu yüzden sorumluluklarının arttığını ve strese girdiklerini gösterir.

Zorlanılan bir durum içinde olunduğuna ve seçilen duruma göre geleceğin şekilleneceğine, kişinin bu kararı vermemek için sürekli erteleme yoluna gittiğine işaret eder.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.