Rüyada Acı Çekmek

Tam tersi şekilde tabir edilir ve çok hayırlı bir rüya olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin ferahlığa, esenliğe ve huzura kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişinin akan gözyaşının dineceği, geçmişte yaşadığı kötü günlerini unutacağı ve yarınlarına umutla bakacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Acı Hissetmek

Rüyada bir yerinde acı hissetmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi ve herkese güvenerek, iki günde tanıdığı kişileri dost bilmekten vazgeçmesi anlamına gelir.

Aksi takdirde bu alışkanlık rüya sahibinin canını fena şekilde yakacak ve başını ağrıtacak demektir.

 

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek, hayırlı olaylar yaşamaya delalet eder.

Rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına işaret eder.

 

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek

Rüyada baş ağrısı çektiğini gören kişi hatalı ve yanlış işler yapacak, kötü sözler edecek sonra da kendini zor durumda bırakacak demektir.

Rüya sahibi bundan sonra pirincin taşını ayıklamakla uğraşıp, durumu telafi etmek zorunda kalacaktır diye tabir edilir.Bu rüya düşünmeden edilen sözlere ve atılan adımlara yorulur.

 

Rüyada Vücudunda Yara Görmek

Rüyada vücudunda yara görmek rüya sahibinin yanlış yollara gireceği, din ve kitabı unutacağı, Allah katındaki yerinden vazgeçeceği, günaha girmekten korkmayacağı ve yalana dolana karışacağı şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyada ameliyat olmak, rüya sahibinin afiyette ve keyifte olacağına, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına ve geçim sıkıntısına düşmeden rahat, kolay ve güzel bir hayat yaşayacağına işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.