30 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumu

0
686

GÖKYÜZÜN’DE YILDINIZ PARLASIN

Bugün Gökyüzünün Olumlu Enerjilerini almak, günün olumlaması ve esmasını ‘’Arzum Koyuncu‘’ sizin için hazırladı.

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor?

Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

Okuduktan sonra ‘’EVET‘’ Diyenlere Gökyüzü’nün Olumlu Enerjileri Tarafımdan Yüklenecektir.

Bugün Ay İkizler Burcunda akışın güzel olduğu sosyalleşeceğimiz bir tatil günündeyiz, iş arkadaşlarımızla buluşabilir, hayatımıza renk katan hayvan dostlarımızla ilgilenebiliriz. 

ikili ilişkiler için uyumlu bir gündeyiz. Zamanı keyifli geçirmek için ideal bir gün ancak akşam saatlerinde Ay boşluğa gireceğinden herhangi bir şey yapmamanızı öneririm…

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün benim dinlenme ve keyif günüm, sevdiklerimle geçirebileciğim, istediklerimi gerçekleştirebileceğim bir gün yeni bir güne başlıyorum, sonsuz olasılıklardan hayrıma olan düşünce ve davranışları uygulamayı seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum.

Es Semi (C.C) esmasını gün içersinde dilediğiniz kadar yahut 180 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Semidir ki gizli açık her şeyi hakkıyla işiten, her şeyi en iyi işiten, duaları kabul eden, İşitme kuvvetine sahip olan ve işitme gücü veren, kullarının niyazını kabul eden, yaratıklarının hitaplarını her hali ile algılayan.. Bu zikre devam edenler düşmanlarından korunur, anlayışı artar, mesleğinde ilerler.. Yüce Yaradan’ın Semi kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Semi‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Semi’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

30 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor?

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, sabah saatlerini spor yaparak değerlendirmelisiniz, böylelikle negatif enerjinizi olumluya dönüştürebileceksiniz, eşinizle uyum içersinde olmanız için biraz huyuna gitmeniz de fayda var, dostlarınızla beraber geçireceğiniz tatil gününden keyif almaya bakın, kimi konularda sinirlenebilirsiniz, sakin olmaya çalışın, gerilmeyin. Pazartesi sizi sıkı bir mesai bekliyor olucak.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, işinizle ilgili problemleri haftasonunda düşünmeyiniz, aksi halde anın

kıymetini bilmiyor olucaksınız, o yüzden bugünü çat kapı gelen misafirlerle birlikte keyif alarak geçirmenizi tavsiye ederim, pazartesi zaten işinizin başında olacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, eşinizin akrabaları arasında ön plana çıkacağınız bir gün, özellikle hasta ziyaretine gidebilir, kalabalık bir ortamda bulanabilirsiniz ve bundan ötürü zihinsel olarak da kendinizi sıkıldığınız için suçlu da hissedebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, umudunuzu yitirmeyin desem kara günler geçti artık çalışmalarının karşılığını alabilirsin desem, gökyüzü sana destek verirken küsmek olmaz, ne yapıyorsan gayretinin karşılığını alacaksın o yüzden bu tatil günün keyfini çıkar, dinlen soğuk algınlığına yenilme.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, eğlenceli bir gün sizin için başlıyor. Akrabalarınızla beraber geçireceğiniz birlikte hem iş hem nostalji konuşacağınız keyifli zamanlar, güzel sofralarda ağırlanmalar ne diyelim keyfini çıkarın.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, kısa bir yolculuğa çıkabilir ve bundan çok keyif alabilirsiniz, bulunduğunuz ortamdaki insanlar tanımadığınız kişiler olsa bile, onların arasında ön plana çıkacak ve sözlerinizle dikkat çekebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, tatil gününüz olsa dahi siz evi derleyip toparlamada, misafir ağırlayarak pazarı tamamlayabilirsiniz, bu tatil gününde sürpriz ziyaretiyle sevineceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bu aralar çok geziyorsunuz ancak ne kadar gezseniz de, zihniniz karışık kendinizi bulunduğunuz yere odaklayın, emin olun geçmiş şifalanacaktır, gökyüzü sizin destekçisiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, evinizle ilgili bir tadilat söz konusu olabilir, su boruları patlayabilir, gereksiz yere canınız sıkılabilir. Kendinizi bu aralar aynaya bakınca beğenmiyor olabilirsiniz, ancak bu sizin değişken yapınıza uygun düşmez, hemen iki arkadaşınızla telde konuşarak moral depolayın, kaldı ki Pazartesi günü hoşlandığınız kişi ya da kişilerle yan yana düşmeniz olası.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün evde bedeninizi dinlendirseniz de zihnen sürekli işlerle meşgul olacaksınız, gerçekte ihtiyacınız olan zihinsel bir tatil evet yanlış anlamadınız şimdi kafanızı boşaltarak, dilediğiniz dizi ya da filimle dinlenme vakti.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün değişik ortamlara girip çıkabilirsiniz özellikle girdiğiniz ortamlarda eski sevgilinizle karşılaşmanız olası yahut sanal ortamda gezinirken kendisinden bir haber de alabilirsiniz. Sizi geçmişe götüren bu esintiye kapılmayın ana odaklanın, şu an geçmişin sonucu geleceğinde yapılandırıcısı olduğunu unutmayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gün içersinde ailenizle beraber eşe dosta vakit ayırsanız da aklınız yeni uğraşılarınızda bir an evvel hobilerinizle ilgilenmek şöyle ayağınızı uzatarak dinlenmek isteseniz de üzgünüm evde misafir ağırlayabilirsiniz.

İlahi Olan Aşk’da Buluşmak Dileğiyle,

Arzum Koyuncu

Kişisel Dönüşüm Uzmanı

Astrolog

Arzum Koyuncu’nun Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

30 Eylül 2018 günlük burç yorumu

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.