3 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

0
546

GÖKYÜZÜN’DE YILDINIZ PARLASIN

Bugün Gökyüzünün Olumlu Enerjilerini almak, günün olumlaması ve esmasını ‘’Arzum Koyuncu‘’ sizin için hazırladı.

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor?

Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

3 Ekim Çarşamba 2018

Okuduktan sonra ‘’EVET‘’ Diyenlere Gökyüzü’nün Olumlu Enerjileri Tarafımdan Yüklenecektir.

Bugün Ay Yengeç Burcunda güne başlıyoruz, sabah saatlerinde ikili ilişkilerimizde daha ılımlı olacağız.

Ay sabah 11:33 itibariyle boşluğa gireceğinden herhangi bir işe başlamamanızı tavsiye ederim. Öğle saatlerinde ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalara açık bir durum söz konusu, akşam saatlerinde ise meditasyon ve dua için uygun saatler. 

Sabahları kalktığınızda, Bugün yeni bir güne başlıyorum, hayatımda herşeyin iyi ve güzel olmasına izin veriyorum, koşulsuz sevgimle herşeyi kucaklıyorum, sağlıklı ve huzurluyum. 

Ya Rahim(C.C) esmasını gün içersinde dilediğiniz kadar yahut 258 kere zikredebilirsiniz, Yüce Yaradan o kadar Rahim ki Merhametli, esirgeyen, koruyan, acıyan; Ahirette de yalnız mü’min kullarına keremiyle muamelede bulunan demektir. Ahirette sadece mü’minlere rahmet edecek olan. Varlıklar içinde seçtiklerine kendini tanıtan. Mahlukatına merhamet eden.. Bu zikre devam edenler şifa bulur, rızkı artar, mesleğinde yücelir..

Yüce Yaradan’ın Rahim kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Rahim‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum.

Yaradanım’ın ‘Rahim’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

3 Ekim 2018 günlük burç yorumu

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün eşinizle ilgili yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz, akşam saatlerinde dostlarınızla buluşarak iş konularında konuşabilirsiniz. Gün içinde kadın figürleriyle tartışmalara dikkat ediniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sosyal medya çalışmalarınızdan verimler alabilir, kendiniz ve çalışmalarınızla ilgili yeni yapılanmalar yapabilir ileriye yönelik sağlam adımlar atabilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle romantik saatler geçirme vakti, iyi değerlendirin aranızda ki sürtüşmeleri olumluya çevirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yapacağınız finansal planlarla rutin ödemelerinizi bir düzen sokabilirsiniz, ani çıkan masraflara karşı beklenmedik finansal destekler söz konusu, yalnız sağlığınıza dikkat, ikili ilişkilerinizde ise biraz daha karşı tarafı dinler ve anlayışlı davranışsanız gün sizin için mükemmel neticelenebilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün yapacağınız olumlu görüşmeler sizi işinizde ön plana çıkartıyor, geçmiş aklına geldiğinde takılma, kendi yolunda ilerle, şans senden yana.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün hedeflerinizin yavaş yavaş gerçekleştiğini gördükçe kendinize olan inancınız daha da çok artacak, ancak çalışma arkadaşlarınız veya çalışma arkadaşlarınızdan yana problem yaşayabilirsiniz. Akşama doğru yakın arkadaşlarınızla buluşarak günü keyifli bitirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün ödemlerinizi finansal kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz, özellikle evinizle ilgili beklenmedik tadilat işlemleri çıkabilir, bulunduğunuz ortamlarda özellikle kadın figürleriyle ilgili anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz, analitik yapınızla olayları rahat bir şekilde irdeleyin, iyi niyetinizi sergilemenizde fayda var.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün üstlerinizle takışmayınız, zira ayın güzel enerjisinden mahrum kalabilirsiniz, kafanızı dağıtmak için alışverişe çıkabilir, uzun zamandan beri almak istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün çekiciliğiniz üzerinde kendinizi iyi hissediyorsunuz, arkadaşlarınızla gün içersinde buluşabilir güzel vakit geçirebilirsiniz, yeni biriyle tanışma olasılığınız yüksek, akşam saatleri meditasyon ve içsel çalışmalara kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün finansal konularda aileniz ya da yakın çevrenizden destek alabilirsiniz, eğitim konusunda bir karar aşamasındasınız, yeni bir kurs ya da ikinci bir eğitime başlayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün üstlerinizle olsun, ikili ilişkilerinizde olsun bazı gölgede kalmış sorunları çözümleyecek ve aydınlığa kavuşturucaksınız, sorumluluklarınızın bilincinde olmanız sizi herkesten bir tık daha ön plana çıkartıyor.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, ilişkilerinizi yeniden organize edeceğiniz ve lehinize sonuçlar elde edeceğiniz bir gün, sabahları kendinizde zinde hissederken akşam saatlerinde dinlenmeniz gerekebilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz hobileriniz ve sevgilinizle geçirebileceğiniz güzel bier gündesiniz, zihninizde var olan geleceğe dair endişeleri bir kenara koyarak yaşamınızın keyfini çıkartma vakti..

İlahi Olan Aşk’da Buluşmak Dileğiyle,

Arzum Koyuncu

Kişisel Dönüşüm Uzmanı

Astrolog

Arzum Koyuncu’nun Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

3 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.