29 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumu

0
639

GÖKYÜZÜN’DE YILDINIZ PARLASIN

Bugün Gökyüzünün Olumlu Enerjilerini almak, günün olumlaması ve esmasını ‘’Arzum Koyuncu‘’ sizin için hazırladı.

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor?

Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

Okuduktan sonra ‘’EVET‘’ Diyenlere Gökyüzü’nün Olumlu Enerjileri Tarafımdan Yüklenecektir.

Bugün Ay sabahın erken saatlerinde boşluğa giriyor o yüzden her hangi bir proje, yeni bir iş veya ilişki için adım atmayınız, öğleden sonra yaklaşık 16:30 dolaylarında İkizler burcun geçen Ay’la harekete geçebilirsiniz, özellikle toplantı ve ya özel görüşmelerinizi bu saatlere ötelemenizde fayda var… Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir gün, yeni bir güne başlıyorum, sonsuz olasılıklardan hayrıma olan düşünce ve davranışları uygulamayı seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum.

Es Semi(C.C) esmasını gün içersinde dilediğiniz kadar yahut 180 kere zikredebilirsiniz, Yüce Yaradan o kadar Semidir ki gizli açık her şeyi hakkıyla işiten, her şeyi en iyi işiten, duaları kabul eden, İşitme kuvvetine sahip olan ve işitme gücü veren, kullarının niyazını kabul eden, yaratıklarının hitaplarını her hali ile algılayan.. 

Bu zikre devam edenler düşmanlarından korunur, anlayışı artar, mesleğinde ilerler.. Yüce Yaradan’ın Semi kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Semi‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Semi’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

29 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor?

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, günü çocukluk arkadaşlarınızla buluşarak, eşlerinizle beraber çoluklu çocuklu değerlendirebilirsiniz, eski hatıralardan bahsederek günü keyifli geçirebilirsiniz, ani gelen haberle başkalarının yardımına koşabilirsiniz, aile ya da yakın çevrenizden birileri olabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sözde hafta sonu bile olsa siz yine işinizin başındasınız, bu aralar çalışmalarınızda istikrarlısınız ancak aile bireyleri ya da petlerinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün tam sevgilinizle baş başa vakit geçiriyim derken, ummadık aksiliklerden ötürü biraz buluşmanızı öteleyebilirsiniz. Kendinize dikkat ediniz, zira bu aralar bağışıklık sisteminiz düşük, bu yüzden evde sanal medyada daha çok vakit geçirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, geçmişte unutmuş olduğunuz bir fatura canınızı sıkabilir. Çalışma arkadaşlarınızla buluşarak günü güzel ve verimli geçireceksiniz, c vitamini almayı ihmal etmeyiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, evde geçireceğiniz keyifli bir gün var önünüzde ancak her ne kadar dinlenmek isteseniz de arkadaşlarınız ve aile dostlarınızla spora gidebilir, dışarda güzel vakit geçirebilirsiniz. Doğa da yapacağınız yürüyüşler size iyi gelecek, kendinizi enerjik olarak yenilenmiş hissedeceksiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendinizle ilgili bir takım yenilikler için arkadaşlarınızla beraber buluşabilir, onların fikirlerine danışabilirsiniz. Sevgilinizle ilgili son dakika görüşmesi iptal olabilir, ama üzülmeyin daha sonrasında bu durumu telafi edecektir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bulunduğunuz ortamlarda ışık saçıyorsunuz, daha önce borç verdiğiniz bir arkadaşınız size geri ödeme yaparak sizi sevindirebilir. Ev ve işle ilgili problemlerinizi gözardı etmeden uzlaşmanızla çözümleyebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bu aralar güzelliğiniz üzerinde farklı bir çekiciliğinizle etrafınızda dikkat çekiyorsunuz. Aşk kapınızda aniden kalbinizi küt küt atacak, bir deniz kenarında karşılaşabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, maddi gelirleriniz yüksek harcamalarınızdan ötürü biraz açılabilir, yakın bir arkadaşınızdan maddi destek alabilirsiniz, kalbi boş olan Yaylar değişken ruh halinize hitap edecek bir sevgili, bugün karşınıza çıkabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, aile büyüklerinizle ilgili bir problem yüzünden tekrar görüşmediğiniz yakın akrabalarınız ya da kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz, soğukkanlı duruşunuzla ser verip sır vermesenizde emin olun barış her zaman küs kalmanızdan iyidir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, sürekli aynı modda olmaktan yana bunalmış kendinizi kötü hissediyorsunuz halbuki yaratıcılığınızı konuşturmalı odağınızı beklediğiniz haberden yana değil, alternatif işlerle meşgul ederseniz sizin için daha iyi olucaktır. Eşinizin akrabaları ile ilgili bir rahatsızlık söz konusu böyle bir haber alabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, çocukluk anılarınızı hatırlayarak kendinizi üzebilirsiniz, ancak yaşanılan her deneyimin bizleri olgunlaştırdığını bilerek kendinizi şifalamanızı tavsiye ederim, ihtiyacınız olan güç içinizde ve ne kadar değerli olduğunuzun farkına varmanızda, bu konuda kararlı olun ve o şekilde hayatınızda ilerlemeyi seçiniz.

İlahi Olan Aşk’da Buluşmak Dileğiyle,

Arzum Koyuncu

Kişisel Dönüşüm Uzmanı

Astrolog

Arzum Koyuncu’nun Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

29 Eylül 2018 günlük burç yorumu

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.