28 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumu

2
458

GÖKYÜZÜN’DE YILDINIZ PARLASIN

Bugün Gökyüzünün Olumlu Enerjilerini almak, günün olumlaması ve esmasını ‘’Arzum Koyuncu‘’ sizin için hazırladı.

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor?

Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

Okuduktan sonra ‘’EVET ‘’ Diyenlere Gökyüzü’nün Olumlu Enerjileri Tarafımdan Yüklenecektir.

Bugün Ay Boğa Burcun’da seyir ediyor, sabah saatlerinde kendimizi daha enerjik hissederek güne başlıyoruz. Kendimizi ayna da daha bir güzel göreceğiz, süsümüzü püsümüzü severek yapıyoruz, olumlu enerji gün içersinde kendimizi daha iyi hissettirecek, Öğle saatlerinde küçük bir dilek saatimiz var 12:42 kendiniz için ve bütünün hayrı için dilek dilemeyi unutmayınız.

Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla buluşarak onlara bazı konularda destek olarak yaralarını sarmada yardımcı olabilirsiniz. 

Diyete başlamak için uygun zamanlar bugünleri değerlendirin derim. Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir gün, yeni bir güne başlıyorum, sonsuz olasılıklardan hayrıma olan iyiliği güzelliği ve neşeyi seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum.‘’ El Ganiy (C.C) esmasını gün içersinde dilediğiniz kadar yahut 1060 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Ganiy ki Her şeyden müstağni (gözü yok) olan, zenginliğinin hudut ve ölçüsü olmayan hiçbir şeye muhtaç olmayan, gerçek zenginlik sahibi demektir… Bu zikre devam edenlerin dünyalık olarak bütün istekleri yerine gelir, hasta ise hastalıktan kurtulur.

Yüce Yaradan’ın Ganiy kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Ganiy‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Ganiy’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

28 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor?

27 Eylül 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Kadınlarnette.com” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, Arzum Koyuncu yorumu ile hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sevgilinizle baş başa geçirebileceğiniz keyifli bir gün var önünüzde her ne kadar işlerinizden ötürü bunalsanız da romantik buluşmalar yaşacağınız, tutkunuzun dozajını arttıracağınız saatler.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sizin gününüz takıp takıştırın, ışıl ışıl parlayın, sevgilinizle güzel

bir restorana gidebilirsiniz, iş yeriniz deki gözlere aldırış etmeyin zira sizin sabrınız ve

çalışkanlığınızın eline kimse su dökemez. Cuma sizin gününüz benden söylemesi.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, günlük harcamalara dikkat yaratıcılığınızla projelerinizi daha da çarpıcı

hale getiriyorsunuz, zihninizden geçen olumsuz düşünceleri bir kenara bırakın ve

kendinizi olumlu enerjinizle yükseltin, günün bitiminde sevgilinizden yana bir sürpriz var.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün işinizle ilgili verimli bir gün ancak eşinizle akşam saatlerinde gereksiz yere tartışmayın öte yandan çocuklarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz, eğitimle ilgili masraflara dikkat.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, tüm olumsuzlukları lehinize çevirerek zararı kara çeviren siz olucaksınız, yapacağınız anı bir öngörüyle büyük bir sıkıntıyı bertaraf ediyorsunuz, tecrübeleriniz sizi yanıltmıyor, kemer sıkma politikanızın sonucunu yakın zamanda alacaksınız. Akşam saatlerinde yakın arkadaşlarla buluşarak geceyi güzel bitireceksiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendinizi zihinsel ve bedensel olarak yenileme zamanı alışverişe çıkarak kendinize yeni kitaplar ve sezonluk parçalar satın alabilirsiniz. Yalnız fazla takside girmeyiniz, zira bütçeyi tutarlı tutmakta fayda var, başkalarından önce bugün biraz kendinizi şımartın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, Bugün dostalarınızla beraber bir davette buluşabilir kendiniz ve sevdikleriniz için harcamalarda bulunabilirsiniz, aile büyüklerinizle biraz daha ilgilenirseniz kendinizi vicdanen daha rahat hissedeceksiniz, ufak bir prim alımınız sizi mutlu edebilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün işlerinize odaklanırken yakın arkadaşlarınızdan bir davet alabilir ve dışarıya çıkabilirsiniz, eski aşkınızla girdiğiniz ortamlarda karşılaşmanız söz konusu, bakışlarınızla konuşmadan da herşeyi anlatacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, dış görüşünüzle ilgili bu aralar canınız sıkılabilir, bel bölgenize dikkat, kardeşlerinizle ilgili bir problem sizi üzebilir, ancak endişeleriniz yersiz, kendisi üstesinden gelebilecektir. Geceleri biraz daha sıkı giyinmenizde fayda var, aksi halde karın ağrısı çekebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün başkalarının sizinle tutarsız konuşmalarına bir anlam veremeyebilir ve bu yüzden kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Önceden planladığınız kısa bir tatile çıkabilir büyüklerinizi ziyaret edebilirsiniz, zira size ihtiyaçları var.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, yakın bir arkadaşınızın ziyareti ve dertleri kendi dertlerinizi size unutturacak, zihinsel olarak eskiye göre daha iyimsersiniz, kişisel gelişim çalışmalarınız ödülünü veriyor, kariyerde parlak günleriniz, işiniz yoksa işe girebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gündemde bu aralar aileniz var, uzaktan gelen mirasla ilgili haberler yakın kardeşlerle ilgili bir takım süreçlerin sonuna geliyorsunuz, haberler sizin açınızdan sevindirici olsa da başkaları için üzülüyorsunuz.

İlahi Olan Aşk’da Buluşmak Dileğiyle,

Arzum Koyuncu

Kişisel Dönüşüm Uzmanı

Astrolog

Arzum Koyuncu’nun Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

28 Eylül 2018 günlük burç yorumu

2 YORUMLAR

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.