27 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumu

2
1056

GÖKYÜZÜN’DE YILDINIZ PARLASIN,

Bugün Gökyüzünün Olumlu Enerjilerini almak, günün olumlaması ve esmasını ‘’Arzum Koyuncu‘’ sizin için hazırladı.

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor?

Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda ,burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

Okuduktan sonra ‘’EVET‘’ Diyenlere Gökyüzü’nün Olumlu Enerjileri Tarafımdan Yüklenecektir.

Bugün Ay Boğa Burcun’da seyir ediyor, sabah saatlerinde içinizde ki enerjiyi işinize yönledirebilirsiniz, öğleden sonrasında üstleriniz tarafından takdir edilebilirsiniz. Öğle saatlerinde sürpriz haberler alabilirsiniz, bugün özellikle işinize odaklanırsanız sizin için çok verimli geçecektir.

Akşam saatleri kendinize dikkat edin, kazalara açık saatler, trafikte olsun, yürüyüş ya da spor yaparken temkinli olmanızda fayda var.. Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir gün, yeni bir güne başlıyorum, sonsuz olasılıklardan hayrıma olan düşünce ve davranışları uygulamayı seçiyorum; sağlıklı ve huzurluyum‘’ El Kadir (C.C) esmasını gün içersinde dilediğiniz kadar, yahut 100 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Kadir ki, Her şeye gücü yeten, her istediğini, istediği gibi sonsuz bir güç ve kudretle yapan, dilerse yapan, dilemezse yapmayan, sonsuz kudret sahibi olan demektir… Bu zikre devam edenler düşmanlarından korunur, anlayışı artar, mesleğinde ilerler..

Yüce Yaradan’ın Kadir kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Kadir enerjisini‘’ şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Kadir’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor?

27 Eylül 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Kadınlarnette.com” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, Arzum Koyuncu yorumu ile hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

27 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, karamsarlık size hiç yakışmıyor, azminle bugünleri de atlatırsın, olumsuzlukları fırsata çevirebilirsin, ki içinde ki güçle herşeyi dönüştürebilirsin, kendine her türlü konuda güvenme zamanı.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, aksilikler sabahtan başlayabilir, hazırlıklı olmanda fayda var. ilk başta programınız aksatsa da yine de organize olup biraz hızlı davranın, neden mi gökyüzü bereketi ve aşkıyla sizden yana, günün fırsatlarını değerlendir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün eve gittiğinizde dinlenin, şöyle battaniye altı, yanına demli bir ıhlamur sizi kendinize getirecek, dostlarınızdan alacağınız haberlere çok şaşıracaksınız, uzun zamandan beri istemiş olduğunuz bir eşyayı uygun fiyata bulabilir, bundan dolayı sevinebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sizin için ideal bir gün, sevdiklerinizle hem işte hem de evde rahat bir gün geçirebilirsiniz, aksilikler karşısında ki hoşgörünüz sizi frekans olarak yükseltiyor, haliyle bu çevrenize de yansıyor, ödemeler konusunda planlarınıza göre hareket ederseniz kazançlı siz olursunuz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, toplantı trafiğinin yoğunluğu sizi yormuyor, aksine enerjiniz bugün yüksek, sizin dışınızda gelişen bazı sonuçlara üzülsenizde istifinizi bozmadan soğukkanlılıkla yaklaşıyorsunuz, işte düzeni kurmakta aceleci davranmayınız.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, işte gerilimi tolere ediyorsunuz, evinizde huzur hakim yalnız uzaktan bir arkadaşınızın hastalık haberi canınızı sıkabilir. Bugün kendinizi ödüllendirin, sevdiğiniz bir eylemi gerçekleştirin, ya bir sinemaya gidin ya masaja, enerjiniz yükselirken zihninizde ki herşey çok daha iyi görünecek.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, düne göre daha rahatsınız düşüncelerinizi yazarak karar vermenizi tavsiye ederim, kaldı ki burcunuzdaki Merkür size bu konuda yardımcı olacaktır, bugün alışveriş yaparken biraz aşırıya kaçabilirsiniz, o yüzden kendinize şunu sorun, gerçekten bunu almaya ihtiyacım var mı?

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, güvendiğiniz insanların sahte çıkmasına aldırış etmezseniz, gün sizin için daha iyi geçebilir, bu kişilere karşı daha farkındalıkla yaklaşın, mümkünse uzak durun, borç isteyenlere karşı iki kere düşünüp o şekilde karar verin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, enerjiniz gayet iyi, neşenizle arkadaş çevrenizde dikkatleri üzerine topluyorsunuz, siz fark etmeseniz de iş yerinizde sizden çok hoşlanan karşı cinsi, bugün dikkatli gözlerle bakarsınız farkına varıcaksınız, yalnız herşeyinizi herkese anlatmazsanız sizin için daha hayırlısı olur.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, her ne kadar işinizdeki ortamdan gerilseniz de, üstleriniz tarafından takdir ediliyorsunuz, eliniz sıkı da olsa kendinize yeni sezon için birkaç kıyafet alabilirsiniz. Bu aralar zihinsel olarak herşeyi organize ettiğinizden daha sakinsiniz. Kararlı duruşunuzla karşı cinsi de etkiliyorsunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, iyimserliğinizi koruyunuz, zihninizden geçirdiğiniz planlara sadık kalmalısınız, yakın bir arkadaşınızın size desteği, verdiği enerji iyi geliyor. Kariyerinizle ilgili yakın zamanda alacağınız haberlerle çok sevineceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, zihinsel olarak karamsarlığınızı korusanızda dualarınızın kabül olduğunu göreceksiniz, alacağınız sevinçli haberlerle günün keyfini çıkarın, yakın çevrenizden yana sevindirici haberler var.

İlahi Olan Aşk’da Buluşmak Dileğiyle,

Arzum Koyuncu

Kişisel Dönüşüm Uzmanı

Astrolog

Arzum Koyuncu’nun Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.