26 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumu

3
945

GÖKYÜZÜN’DE YILDINIZ PARLASIN,

Bugün Gökyüzünün Olumlu Enerjilerini almak, günün olumlaması ve esmasını ‘’Arzum Koyuncu‘’ sizin için hazırladı.

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor?

Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

26 Eylül Çarşamba 2018

Okuduktan sonra ‘’EVET‘’ Diyenlere Gökyüzü’nün Olumlu Enerjileri Tarafımdan Yüklenecektir.

Bugün Ay Koç Burcun’da seyir ediyor, sabah saatlerinde işte müdürlerinizle, evde büyükleriniz veya eşinizle gerilebilirsiniz, sizin iyi niyetinizi suistimal ederek, olayları büyütmeye çalışabilirler, bu konu da dikkat ediniz. Sabahtan öğleye doğru gelişen bu olaylardan kendinizi üzmeyerek, farkındalıkla yaşananlara yaklaşır ve bu konulardan kendinize ders çıkarırsanız o zaman hem kendi adınıza hem bütünsel olarak dönüşümü yakalamış olacaksınız.

Ay 13:30 dolaylarında boşluğa giriyor, dolayısıyla bu zamanlar da herhangi bir yeni işe kalkışmayınız var olan eski işlerinizi tamamlamak daha doğru olucaktır. Koç Dolunay’nın etkileri sert o yüzden açık havada yürüyüş yapmak, klasik müzik dinlemek size iyi gelicektir..

Akşam saatlerinde ise Dolunay enerjisini lehinize kullanın ve ilerlemenize engel teşkil eden eski yeni bağımlılıklarınız ne varsa onlarla bağlarınızı kopartın, eskiyi bırakın ki yeniye yer açılsın..

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir gün, yeni bir güne başlıyorum, düşüncelerim ve seçimlerimi iyilik ve güzellikten yana kullanacağım, sağlıklı ve huzurluyum.

Düşüncelerimde ki iyilik, sakinlik benden dışarıya yansıyor. (El Muktedir C.C) esmasını gün içersinde dilediğiniz kadar yahut 100 kere zikredebilirsiniz, Yüce Yaradan o kadar Muktedir ki Her şeye gücü yeten kuvvet ve kudreti olan, kuvvet ve kudret sahipleri üzerinde istediği gibi tasarruf eden, her mevcudu kuvvet ve kudreti altında tutan demektir.

İktidarı tüm varlıkta geçerli olan. Mutlak tasarruf sahibi.. Bu zikre devam edenlerin üzerindeki her türlü sıkıntı kalkar, unutkanlık ve acizlikten kurtulur, tüm negatif etkilerden korunur, yaptığı işi kolaylıkla yapar, işinde başarılı olur. Herkes tarafından sevilir, sayılır.

Yüce Yaradan’ın Muktedir kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Muktedir‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Muktedir’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızıkları açılır, duaları kabul olur.

26 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, tesadüf diye birşey olmadığına inanın, karşınıza sürpriz şekilde eski bir aşkınız yahut görüşmediğiniz bir dostla karşılaşabilirsiniz. İş yerinde üstlerinizle ilgili gerilim yaşayabilirsiniz, aniden öfkelenip ağzınıza geleni söylemeyin aksi halde haklı olduğunuz halde haksız pozisyonuna düşersiniz. Özellikle ilişkilerinizde zamanın ne kadar kıymetli olduğunu bilerek, ona göre davranmalı, biraz da karşı tarafı düşünmelisiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, her ne kadar azimle çalışıyorum yine de karşılığını alamıyorum diye hayıflansanız da, biraz daha gayret edin, çalışmalarınızın neticesini en güzel şekilde alacaksınız. Beklenmeyen evle ilgili masraflar canınızı sıkmış olsa da, Gökyüzü size desteğini her zaman veriyor, o yüzden rahat olun. Bu aralar eski hatıralarınız aklınıza gelerek kendinizi üzebilirsiniz bence bunu yapmaya hiç gerek yok halinize şükredin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bu aralar işleriniz başından aşkın, kafanızda bir sürü fikir var, ancak daha öncesinde yapmış olduğunuz planları uygulamalısınız, evde çocuklarla ilgilenmeniz gerekiyor çünkü sizin desteğinize ihtiyaçları var, İkili ilişkilerinizde sevgilinizle yapacağınız küçük bir kaçamakla günü güzel bitireceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, evinizde bir elektronik eşyalardan herhangi biri bozulmuş olabilir, otorite figürü anne veya babanızla gerilim yaşayabilirsiniz. Ancak gün içerisinde bunları şefkatinizle tolere ederek evde uyumu sağlayacaksınız. İşlerle ilgili kandırılmaya açık olduğunuz dönemler, hemen ödeme yapmayın önce biraz araştırınız, akşam saatlerinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yoğun bir iş günü sizi bekliyor, yılmadan çalışarak güne hakkını teslim ederken, aile arasında büyüklerle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlayabilirsiniz, akşam saatlerinde evde dinlenmeniz size kendinizi daha iyi hissettirecektir. Bu aralar sağlığınıza özen göstermelisiniz kendinizi ihmal etmeyiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkacak fırsatlar, kariyerinizde ilerleme şansını verecek, ışığınız parladığı bugünde yakın çevrenizden gelen haberlere dikkat edin, ummadığınız kapılar size açılıyor, şans yüzünüze gülüyor. Ancak ayağınıza gelen fırsatı dillendirmeyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, hayatınızda bu aralar bir karar aşamasındasınız, evle veya işle ilgili bir değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz, ancak ben derim ki bekleyin hele bir yönetici gezegeninizin retrosu bitsin, bu ara tamirat dı tadilat dı, iş için masraf dı derken fazla açılmayın, Kasım ortasından sonra karar verin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bu aralar girdiğiniz ortamlarda dişiliğinizle dikkat çekiceksiniz, bugün ruh eşinizle karşılabilirsiniz. Gün içersinde bir davet alırsanız değerlendirin derim, eğer bir ilişkiniz varsa güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, iyimserliğinize bugünlerde sıkı sıkı sarılın zira bugün deneyimlediklerinizi düşünerek enerjinizi düşürüyorsunuz. Halbuki biraz daha organize olarak bu karışıklığı düzenleyebilirsiniz bu arada size destek veren sizi düşünen arkadaşınıza da şımarıklık yapmayın, ona sevginizi gösterin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün adım adım hedeflerinize ulaştığınızın habercisi, gün içersinde kariyerinizle ilgili alacağınız haberle kendinizle gurur duyacaksınız. Yalnız geçmişteki yaşadıklarınız sizin için büyük bir deneyimdir, bunları göz önünde bulundurarak hayata dair planlarınızı yapınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, ailenizdeki bir büyüğün ani rahatsızlığı canınızı sıkabilir ancak üzülmeyin geçici bir şey, ayrıca uzun zamandan beri kariyerinizle ilgili beklediğiniz haberi alarak yeni bir başlangıç için harekete geçebilirsiniz. Boş saatlerinizde zihninizi geliştiren konulara eğilirseniz, zihnen daha iyi hissedeceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, hassasiyetinizden ötürü hemen arkadaşlarınızla ilgileniyorsunuz ancak bu davranışınız arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılabilir, biraz daha kendinizi düşünme vakti gelmedi mi? İşerinizle ilgili güzel haberler alacak şansınıza yine çok şükredeceksiniz.

26.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

İlahi Olan Aşk’da Buluşmak Dileğiyle,

Arzum Koyuncu

Kişisel Dönüşüm Uzmanı

Astrolog

3 YORUMLAR

  1. “Yüce Yaradan’ın Muktedir kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Muktedir‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Muktedir’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızıkları açılır, duaları kabul olur.”

    Arzum hanım KOCAMAN “EVET” olumlu yorumlarınızı rica ediyorum, şu aralar gerçekten güzel şeyler duymaya inanın çok ihtiyacım var…

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.