25 Eylül 18 ‘de Koç Dolunayı

0
279

Sabahın erken saatlerinde gerçekleşen Koç Dolunayı, geçmiş yaralarımızı, eski ilişkilerimizi gün yüzüne çıkartacak, o yüzden Dolunay’ın tamamlanma enerjisini kullanarak bunları şifalayabilirsiniz, ilişkilerde dengeyi gösteren gökyüzünün burçlara etkisi sırayla şöyledir.

Koç Burcu ,Yükselen Burcu Koç Ay Burcu Koç Olanlar

Geçmişinizden getirdiğiniz bilinçaltınızdaki eski yaralarınızın kaşınma vakti

geliyor, sakın bu yaraları kaşıyıp tekrar kanatmayın onun yerine şifalatmayı, temizlemeyi seçin. İkili ilişkilerinizde eril enerji olan eş ya da ortaklarlarınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda yapmış olduğunuz emeklerin karşılığını alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu Dolunay size geçmişten eski sevgili, ilişkinizi kesmiş olduğunuz çocukluk arkadaşlarınızı tekrar karşınıza çıkartarak ,kalbinize ayna tutacak.

Boğa Burcu, Yükselen Burcu Boğa, Ay Burcu Boğa Olanlar

Ani gerçekleşen olaylar yahut alacağınız haberler üzerine strese girebilirsiniz, sakinliğinizi korumalısınız. Gerçekleşen bu olaylardan bir sonuç çıkarmalısınız. Eğitimle ilgili çalışmalarınızı ihmal etmeyiniz, uzun dönemde bu eğitimin karşılığını alabilirsiniz. 

Her ne kadar işerinizin rutini sizi rahatsız etse de, azimle çalışmaya devam ediniz. 

Eşiniz veya sevgilinizle bu dönem romantik zamanlar geçirebilir ileriye yönelik adımlar atabilirsiniz, bebek sahibi olmak isteyenler varsa bu ay müjdeyi alabilir, bekar olup ilişki yaşayanlar Boğa kadınları korunmanızı tavsiye ederim, istenmeyen gebelikle başınız ağrıyabilir.

İkizler Yükselen İkizler, Ay Burcu İkizler Olanlar

Önümüzde ki günler kendinizi evde daha iyi hissedeceksiniz, bu ara çocuklarla ilgilenebilir, çalışma ortaklarınızdan kaynaklanan eski sorunlarınız yeniden gündeme gelebilir.

Hesapta olmayan ani ödemelerinizin çıkması canınızı sıkabilir. Niyet ettiğiniz bir seyehati aile içinde çıkan ani bir hastalık sonucu öteleyebilirsiniz.

Yengeç Yükselen Yengeç Ay Burcu Yengeç Olanlar

Kariyerinizde yapmış olduğunuz çalışmaların karşılığını alıyorsunuz, çevrenizdeki kem gözlere dikkat ediniz, bu aralar harcamalarınız oldukça yüksek, bilincinizi açarak ayağınızı yorganınıza göre uzatınız. 

Kalbi boş olan ve bekar yengeçler aniden aşık olabilirsiniz, bu kişi ruh eşiniz olabilir. Bu Dolunay size güzel bir aşk vaad ediyor, evli olanlar ilişkilerine daha özen göstermeli, bütçe ile ilgili konularda tartışmalardan kaçınınız.

Aslan Yükselen Aslan Ay Burcu Aslan Olanlar

Geçmişin gölgeleri peşinizi bırakmıyor, iş konularında canınız sıkkın, alacağınız radikal kararlarla özellikle yurtdışı bağlantılarınızla ilgili konularda yavaş ama sağlam ilerlemeleriniz söz konusu. Bu Dolunay işerinize yoğunlaşmanızı, ileriye yönelik hedeflerinizle ilgili sıkı bir çalışma içersine gireceğinizi müjdeliyor.

Başak Yükselen Başak Ay Burcu Başak Olanlar

Ortak gelirlerden elde ettikleriniz gelirlerde bir takım duraksamalar yaşayabilirsiniz. Ani çıkan masraflarınızla bu dönemi biraz daha kontrollü şekilde ilerlemeniz sizin yararınıza olacaktır. Öte yandan ailenizden alacağınız güzel haberler var. Şans oyunlarına dikkat, sağlınız bu aralar ihmale gelmez soğuk algınlığına açıksınız.

Terazi Yükselen Terazi Ay Burcu Terazi Olanlar

Çevreniz ve kendinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz, özellikle ikili ilişkilerde daha çok taleplerinizi dile getirmelisiniz. Sürpriz kazançlar söz konusu, gelen kazançları iyi değerlendirmelisiniz, aksi halde ilerki dönemlerde sıkılabilirsiniz. Bu Dolunay size öncellikle kendinizi ve çıkarlarınızı düşünmenizi vaad ediyor.

Akrep Yükselen Akrep Ay Burcu Akrep Olanlar

Bu Dolunay size güzel haberler geliyor, özellikle geçmişten gelen eski bir sevgili hayatınıza tekrar girebilir, yahur aniden birisine aşık olabilirsiniz. Geçmişte ki sevgiliye dikkat edin derim, bilinçaltınızda çözemediğiniz konular hakkında destek almalısınız.

Yay Yükselen Yay Ay Burcu Yay Olanlar

Zihniniz size oyunlar oynarken, yeni bir aşka yelken açabilirisiniz. Sosyal çevrenizde iletişiminizle daha çok ön plana çıkabilirsiniz.Yapacağınız sistemli çalışmalar kariyeriniz de sizi yükseltecek.

Oğlak Yükselen Oğlak Ay Burcu Olanlar

Evet ilgili problemleriniz, aile büyükleri ile ilgili sorumluluklar canınızı sıkabilir, bu aralar kariyerinizle ilgili terfi veya yeni bir işe başlamayla ilgili tercihler yapabilirsiniz.mekan değişikliği yapabilir, haata yurt dışına taşınma kararı alabilirsiniz. Aşkta güzel zamanlarınız geliyor.

Kovalar Yükselen Kovalar Ay Burcu Kovalar

Geçmişin gölgeleri etrafınızda dolanıyor, özellikle maddi konularda sıkıntılısınız, yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili bir takım sıkıntılar deneyimleyebilirsiniz.İşle ilgili uzun zamandan beri beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Bu Dolunay size istediğiniz bir seyehati de verebilir. Gizli düşmanlara dikkat.

Balıklar Yükselen Balık Ay Burcu Balık Olanlar

Bastırmış olduğunuz korkular yüzeye çıkarken, özellikle çevrenizde arkadaşlarınızla ilgili bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandan beri istemiş olduğunuz bir eğitime başlayabilirsiniz, yalnız ortaklı gelirlerinizde bir takım azalmalar canınızı sıksa da, alacağınız yeni eğitimle önünüzde yeni kapılar açılıyor.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.