24-30 Eylül Haftalık Burç Yorumları

0
354

Astrolog ve Kişisel Gelişim Uzmanı Arzum Koyuncu, tüm burçlar için 24-30 Eylül haftalık burç yorumları hazırladı. Kadınlarnette.com’da hemen burç yorumunuzu okuyup haftanızı organize edebilirsiniz.

Astrolojinin ve kişisel gelişim rehberliğinin gücünden en iyi şekilde yararlanmanız için sizlere, astrolog Arzum Koyuncu’nun emek vererek özenle hazırladığı haftalık burç yorumlarınızı okumanızı tavsiye ediyoruz. 

İnternetteki diğer burç yorumlarından farklı olarak, his yüklemeleri ve esmalarla hayatınıza bolluk, bereket ve sağlık çekmenize yardım ediyor.

Koç Burcu

Sevgili Koç burcu, Bu hafta burcunuzda gerçekleşmiş Dolunay’la beraber hayatınızda bitişler ve başlangıçlar hakim, öncellikle ikili ilişkilerde ben demeden karşı taraf ne diyor bir bakın derim, başınıza ve gözlerinize dikkat ediniz, özellikle bu hafta…

Zihninizin geçmişe gidip gelmesi hatta eski aşklarınızı hatırlamanız olası ancak eskiden ders alarak yolunuza devam etmelisiniz. Birlikteliği olan Sevgili Koç, önce kendinizi düşünmeden ilişkide iki kişi olduğunu hatırlayarak karşı tarafının sözünü kesmeden dinleyin, karlı çıkan siz olacaksınız, eğer mahkeme ile ilgili işleriniz varsa olası bir haber alabilirsiniz, bu arada bir kız arkadaşınıza içinizi dökebilir ve sonrasında onun sizin dedikodunuzu yapacağını öğrenebilirsiniz. Bu sizi sosyal çevreniz veya iş çevrenizde sıkıntılı bir pozisyona sokabilir, o yüzden aile içindeki kadınlar bu ara sizin için daha güvenlidir.

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz. Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir. 

Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, El Muktedir (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 100 kere zikredebilirsiniz. Yüce Yaradan o kadar Muktedir ki Her şeye gücü yeten kuvvet ve kudreti olan, kuvvet ve kudret sahipleri üzerinde istediği gibi tasarruf eden, her mevcudu kuvvet ve kudreti altında tutan demektir. İktidarı tüm varlıkta geçerli olan.

Mutlak tasarruf sahibi.. Bu zikre devam edenlerin üzerindeki her türlü sıkıntı kalkar, unutkanlık ve acizlikten kurtulur, tüm negatif etkilerden korunur, yaptığı işi kolaylıkla yapar, işinde başarılı olur. Herkes tarafından sevilir, sayılır. 

Yüce Yaradan’ın Muktedir kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Muktedir‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Muktedir’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Boğa Burcu

Sevgili Boğa Burcu, dolunayın etkisini özellikle baş ağrılarıyla size yansıyor, başınız ağrıma sebebi ise işiniz ve evinizi tam bir dengeye getiremediğinizden kaynaklanıyor, kendinizi henüz ne iş konusunda ne da ilişki konusunda güven altında hissetmiyorsunuz, halbuki ihtiyacınız olan güç tamamen sizin içinizde var olan azminiz ve çalışkanlığınızda o yüzden gerilmeden kendinizi strese sokmayın, yalnız ekstra harcamalara dikkat ediniz.

Yemeği ve gezmeyi, kaliteyi ne kadar sevseniz de ödelemeriniz için tasarrufa gitmenizde fayda var, ikili ilişkilerinizde bu hafta romantizm ve tutku var eğer kalbiniz boşsa etrafınızda sizi baştan çıkartacak bir kişiyle tanışabilirsiniz. Bilinçaltınızı rahatlatmak için kişisel gelişim çalışmaları yaparsanız size iyi gelir. 

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz. Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir.

Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden , El Ganiy (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 100 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Ganiy’dir ki Her şeyden müstağni (gözü yok) olan, zenginliğinin hudut ve ölçüsü olmayan hiçbir şeye muhtaç olmayan, gerçek zenginlik sahibi demektir… Bu zikre devam edenlerin dünyalık olarak bütün istekleri yerine gelir, hasta ise hastalıktan kurtulur.

Yüce Yaradan’ın Ganiy kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Ganiy‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Ganiy’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler Burcu, Dolunay’ın etkisiyle biraz daha yorgunsunuz bu yüzden bağışıklık sisteminiz çabucak zayıflayabilir, hastalanabilirsiniz önce sağlık diyoruz, işlerinizle ilgili yeni projelere başlamamanız sizin için daha iyi olacaktır, aksine eski yarım kalmış işlerle ilgili çalışmalardan verim alabilirsiniz. Değişiklik için şu an uygun zamanlar değil, hızlı değil biraz daha temkinli yaklaşmanızda fayda var.

Ödemelerinizle ilgili vergi veya kurumsal bireysel emeklilik gibi ihmal etmeyiniz ani çıkan faturalar yüzünden canınız sıkılabilir. Öte yandan kalbi boş olan İkizler hayatınıza bir prens girebilir bulunduğunuz ortamlara girip çıkarken biraz daha dikkatli gözlerle bakınız. 

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz. Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir.

Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, El Basir (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 302 kere zikredebilirsiniz, Yüce Yaradan o kadar Basir’dir ki Bütün mevcudatta gizli, açık her şeyi kemaliyle görendir…

Bu zikre devam edenlerin anlayış gücü artar, her şeyin sebebini algılar, kısmeti açılır. Gözlerinde rahatsızlık varsa şifa bulur. Yüce Yaradan’ın Basir kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Basir‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum.

Yaradanım’ın ‘Basir’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, dolunayın etkileri size de yansıyor, özellikle ödeme ve gelirlerinizi dengelemeli, hazırlıksız yakalandığınız ani çıkan ödemelere temkinli yaklaşmalısınız, uzun zamandan beri kariyerinizle ilgili çalışmalarınızın meyvesini almak için istikrarlı bir şekilde çalışmanızda fayda kimse görmüyor diye kendi kendinize söylenseniz de sizin gayretinizi Allah görüyor, mükafatınızı alacaksınız.

Eşinizle ilgili çocuklar ve masraflar konusunda tartışmalardan uzak durmanız da fayda var. Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz. Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir.

Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, El Veliyy (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 46 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Veliyy’dir ki Bütün mevcudatta gizli, açık her şeyi kemaliyle görendir… Bu zikre devam edenlerin anlayış gücü artar, her şeyin sebebini algılar, kısmeti açılır. 

Gözlerinde rahatsızlık varsa şifa bulur. 

Yüce Yaradan’ın Veliyy kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Veliyy‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Veliyy enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Aslan Burcu

Sevgili Aslan Burcu, Dolunayın etkisiyle işleriniz üzerinde yoğunlaşırken, bazı ödemelerle beraber kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz ancak çalışma ortamınızda ki bir takım insanların değişikliğini yapmak zorunda kalabilirsiniz bu yüzden canınız sıkılabilir. Ancak akışına bırakmakta fayda var herşey gönlünüze göre gerçekleşemeyebilir, yapmanız gereken olaylara gözlemci olarak katılımda bulunmanız. 

Öte yandan evde daha rahat olucaksınız, bir ara yorgunluk hissedebilirsiniz, mevsim geçişlerinde kendinize dikkat ediniz.

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz. Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir.

Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, El Azim (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 100 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Azimdir ki Bütün Hakiki ve mutlak büyük, büyükler büyüğü, pek azametli, insan aklının erişemeyeceği derecede büyük, sonsuz büyüklük ve yücelik sahibi olan demektir… Bu zikre devam edenler insanlar ve yaşıtları arasından sevilir sayılır, değeri artar, korkularından kurtulur, kötülüklerden korunur. 

Yüce Yaradan’ın Azim kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Azim‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Azim‘ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Başak Burcu

Sevgili Başak Burcu, Dolunay’ın enerjisi size iyi gelicek, süprizlere açık olun, özellikle kariyerinizle ilgili gerçekleştirmek istediğiniz ne varsa bu dönem yapabilirsiniz, analitik düşünce yapınız ve mükemmelliyetciliğiniz sayesinde kendinizi özellikle iş konusunda kıdem alabilir, yahut prim alabilirsiniz.

İkili ilişkiler konusunda eski aşklar gündeminizde yer alabilir ancak sizin önünüze çıkan fırsatları değerlendirmenizde fayda var. Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz. Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir.

Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, El Hakim (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 78 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Hakimdir ki Mutlak ve hakiki hakim, hüküm ve hikmet sahibi, emir ve buyrukları, bütün işleri yerli yerinde ve mükemmel olan, her şeyi hikmet üzere yaratıp, yerli yerinde yapan, mevcudatına hükmeden, bütün emirleri, bütün işleri hikmetlerle dolu olan her şeyi yerli yerinde yapan demektir… Bu zikre devam eden insanlar ve yaşıtları arasından sevilir sayılır, değeri artar, korkularından kurtulur, kötülüklerden korunur. 

Yüce Yaradan’ın Hakim kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Hakim‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Hakim‘ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Terazi Burcu

Sevgili Terazi Burcu, Dolunay’ın enerjisini karşıt olarak alıyorsunuz, zihniniz hızlı düşünüyor, fakat bazı konularda özellikle karar veremiyorsunuz, işinizle ilgili alamadığınız içerde birikmiş primler hesabınıza aktarılıyor, ilişkilerde ise size eskiden beri takıntılı olan biri tekrar karşınıza çıkabilir.

Evle ilgili sorunlar söz konusu, aile büyüklerinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. 

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz. Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir.

Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, El Latif (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 129 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Hakimdir ki Hakiki, mutlak lütuf sahibi, lütuf, kerem ve inayeti sınırsız olan, en ince işlerin bütün inceliklerini bilen, nasıl yapıldığına akıl erdirilemeyen, en ince şeyleri yapan, görünen görünmeyen türlü yollardan ve yerlerden çeşit çeşit faydalar, ihsanlar bahşeden lütuf ve keremi bol olan….

Bu zikre devam edenlerin sıkıntısı gider, rızkı artar, enerjisi yükselir. Yüce Yaradan’ın Hakim kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Hakim‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Latif‘ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Akrep Burcu

Sevgili Akrep Burcu, Dolunay’ın enerjisinin yansımalarını en güzel şekilde alandansınız, ışıltınız göz kamaştırıyor, bazı konularda radikal kararlar alabilirsiniz, karşınıza bu hafta hiç ummadığınız bir şekilde bir aşk çıkabilir. Enerjiniz ruhen yükselirken, çevrenizde ki yakın arkadaşlarınıza dikkat, onlarla ilgili sıkıntılı haberler alabilirsiniz.

Şansızım diye düşünmeyiniz aksine en iyi şans gezegeni burcunuzda karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin derim, Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz.

Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir.

Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, El Varis (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 707 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Varisdir ki Mülkün gerçek sahibi, mevcut olan her şeyin mutlak sahibi ve hakiki maliki demektir. Tüm varlıkların gerçek tek sahibidir. Bu zikre devam edenler isteklerine kısa zamanda kavuşur, rızkı artar, enerjisi yükselir. 

Yüce Yaradan’ın Varis kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Varis‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Varis‘ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Yay Burcu

Sevgili Yay Burcu, Dolunay’ın olumlu enerjisi sizi sosyal çevrenizde, iş ve arkadaşlarınız arasında ön plana çıkartıyor, beğeniliyorsunuz, yeni bir ilişki için acaba hazır mısınız, Yoksa kararsızlık yüzünden vaz mı geçiceksiniz, öncellikle sakin olmanızı tavsiye ederim, ondan sonra kendi kriterlerinizi belirleyin ardından kalbinize sorun gerçekten istediğim kişi bu mudur Diye? 

Bugünler de kariyerinizle ilgili bir eğitime başvurabilir, yahut iş yeriniz tarafından gönderilebilirsiniz. Size tavsiyem sakin olmanız ve bir de ekstra süs püs için harcama fazla yapmamanızdır. Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz. Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir.

Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, El Kerim (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 707 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Kerimdir ki Keremi ve cömertliği nihayetsiz derecede bol olan, kullarına istemeden ve karşılıksız olarak veren demektir. İyilik ve ikramı bol olandır. Bu zikre devam edenler her işinde başarılı olur, rızkı artar, enerjisi yükselir. 

Yüce Yaradan’ın Kerim kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Kerim‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘Kerim‘ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak Burcu, bu hafta gerçekleşen Dolunayın etkisi size de yansıyor, özellikle ani çıkan masraflar, hesapta olmayan ödemeler canınızı sıksa da işinizden gelecek olan prim yahut extra ödemelerle rahatlayabilirsiniz ancak kendinizi salmayın, bu aralar iş yerinde takdir ediliyorsunuz, soğukkanlı duruşunuz, edanızla karşı cinsi etkiliyorsunuz, ancak aile büyükleriyle ilgili bir takım sıkıntılara söz konusu ancak bunları da onlarla ilgilenerek atlatacaksınız.

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz. 

Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir. Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, El Vacid (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 196 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Vacid ki Zenginliğinden hiçbir şey eksilmeyen, istediği her şeyi bulan, kendisine darlık, fakirlik ve acizlik ârız (kendiliğinden olmayıp sonra olan, yapışan, takılan) olmayan, kendisi için lüzumlu olan şeylerin hiç birinden mahrum olmayan, istediğini istediği zaman bulan, ne bağışlarsa bağışlasın varlığından hiç bir şeyi eksiltmeyendir. 

Bu zikre devam edenler her işinde başarılı olur, malı mülkü artar, insanlar tarafından sevilir. 

Yüce Yaradan’ın ‘’Vacid’’ kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Vacid‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘’Vacid‘’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Kova Burcu

Sevgili Kova Burcu, dolunayın etkisi bu hafta sizin hem zihnen hem de yakın ailenizle ilgili konularda yer alıyor, zihin trafiğiniz yoğun ancak çözüm ararken kaosun içersinde bunalıyor olabilirsiniz. Kendinize güveniniz tam olsun, sorumluklarınızın bilincinde olmanız sizi daha da rahatlatıcak. 

Yakın zamanda kariyerinizle ilgili fırsatlar sizi sevindirirken, sevgilinizle kısa bir tatil yapabilirsiniz. 

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’ diyebilirsiniz.

Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir. Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, El Fettah (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 196 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar Fettahdır ki Her türlü zorluk ve müşkülleri çözen, maddi-manevi bütün kapıları açan. Kulların arasında hakim olan. Her şeyi hikmetle açan.

Fetih ve zaferlerde Yüce Allah’ın elindedir ve Onun izniyledir. Kur’an-ı Kerim’in en başına, Fatiha suresinin koyulması da bu hikmete binaendir. O da Kur’anı açan, anahtardır. Bu zikre devam edenler her işinde başarılı olur, malı mülkü artar, insanlar tarafından sevilir. 

Yüce Yaradan’ın ‘’Fettah’’ kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Fettah‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. Yaradanım’ın ‘’Fettah‘’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Balık Burcu

Sevgili Balık Burcu, Dolunayın etkisi sizin de kazançlar, maddi kaynaklarınızla ilgili konularda yaşayacaksınız, çocukların eğitimleri, kendi eğitimlerinizle ilgili masraflarınız da artış olabilir, aynı zamanda ruhsal olarak kendinizi yorgun hissetsenizde Gökyüzü sizin destekçiniz, şansınız yerinde meraklanmayın.

Sabahları kalktığınızda zihninizi programlamanız için ‘’Bugün yeni bir haftaya başlıyorum tüm işlerimi en hayırlısı yapmayı, sonsuz olasılıklardan kendim için en iyi olanları seçiyorum, sağlıklı ve huzurluyum’’diyebilirsiniz.Bu hislerin size yüklenmesi için okurken içinizden evet demeniz yetelidir.

Yüce Yaradan’ın esmaları bizi her zaman korur ve enerji verir, üzerimizde ki engelleri kaldırır o yüzden, En Nafi (C.C) esmasını hafta içersinde dilediğiniz kadar yahut 101 kere zikredebilirsiniz.

Yüce Yaradan o kadar En Nafidir ki Kulları için faydalı, hayır ve menfaat verici şeyler yaratan, dilediğine menfaat veren, faydalandıran demektir. Yararlandıran. 

Her hayır kabul edilenin mutlak var edicisi. Faydalı şeyleri yaratandır. Bu zikre devam edenler güzel bir hayat yaşarlar, hayatlarında sıkıntı görmezler.

Yüce Yaradan’ın ‘’Nafi’’ kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Nafi‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum.

Yaradanım’ın ‘’Nafi‘’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.