23 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

23 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün ifade güçlüğü yaşayabilirsiniz. Konu ile ilgili yaratıcılığınıza güveniyorsunuz ve odaklandığınız düşünceler tüm özgün benliğinizi kaplıyor. Çok yakın bir arkadaşınızdan alacağınız bir haberi partnerinizle paylaşacaksınız. Fakat, onunla ilgili daha sonradan sorun haline gelecek gelişmeler olabilir. Ortak arkadaş grubunuzda bulunan bir kişinin, sağlığıyla ilgili meydana gelen kötü gelişmeleri yakın bir arkadaşınızdan duyabilirsiniz.

23 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan- 20 Mayıs) 

Aslında olayların kökenine iyi yaklaşan, pratik bir insansınız. Anlaşmazlık yaşadığınız insanların gururunuzu okşayacak uzlaşma yollarını iyi biliyorsunuz. Parasal konularda durgunlaşmanız, fikirlerinizi paylaşmamanız, onu kızdırıyor. Sizin kendinize özgü planlarınızı ona anlatmanız, çözüme gidiş yollarını kısaltabilir. Hayal gücü kuvvetli, orijinal ve özünde insancıl bir kişisiniz. İyi bir takipçisiniz, fakat, hatalar sizi gergin yapıyor.

23 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs- 21 Haziran) 

Bugün işinizle ilgili fazla kuruntulu olmayın. Parasal durumunuzla ilgili panik havasını, gereksiz bir şekilde alışkanlık haline getirdiniz. Sevdiğiniz kişi; sürekli değişen fikirleriniz sayesinde nasıl davranacağını şaşırmış durumda. Potansiyel gerginliği çok fazla. Dizlerinizin altında kalan bölgelerde zaman zaman hissettiğiniz ağrılar olabilir. Birkaç gün eve erken saatlerde dönüp, kendinizi dinlendirin.

23 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

İşinizle ilgili yeni bir şeyi öğrenmek ve etkilerini anlayabilmek için zamana ihtiyaç duyuyorsunuz. Fakat bir kere öğrendikten sonra da, unutmayı bırakın. Sevdiğiniz insanın size güvenci o kadar fazla ki, siz olmadığınız anlarda içine düşeceği boşluğun her zaman farkında olarak yaşıyor. Çok müdahalecisiniz. Siz kendinizi onların yerine koyarsanız, onların haklı tepkilerine saygı duyacaksınız.

23 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Size verilen her işi enine ,boyuna sorguluyorsunuz. Hakkettiğinizden çok daha fazlasına kendinizi layık görüyorsunuz. Aslında haksızda sayılmazsınız. Hiç kimse sizi yönetemiyor. Hep kendinizi haklı görmeniz sevdiğiniz kişinin de yaşamını zorlaştırıyor. Enerjik ve güçlü yapınızı kontrol etmek imkansız gibi bir şey. Bağımsızca hareket etmeniz bazen istenmeyen durumlara sebep oluyor ve sinir sisteminizin giderek zayıflıyor.

23 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos- 23 Eylül)

Yaşam düzeninizin gidişiyle ilgili bir çok şeyi oturttuğunuz halde, bazen iç güvenlik ve huzura ihtiyaç duyduğunuz konular oluyor. Bunu da, kimseye hissettirmiyorsunuz. Karşı cinsten bir hediye almak sizi mutlu ediyor. Herkes mutluluklarını bu şekilde olgunca yaşayabilse, yaşamın her bir günü, birbirini motive ederdi Bir yakınınızın sağlık durumuna üzülüyorsunuz. Fakat, en iyi yanınız; mantığınızı, yaşamın önlenemez gelişimine hakim kılmanızdır.

23 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim) 

Diğer birçok insandan farkınız, karşınıza çıkan fırsatlarla ilgili. Size avantaj sağlayacak püf noktalarını iyi görerek, farklı bir yol izliyor ve başarıya ulaşıyorsunuz. Yemeğe davet ettiğiniz arkadaşınızla konuştuğunuz konuları öylesine dinliyorsunuz. O da, bunun farkında ve neler düşündüğünüzü çözmeye çalışıyor. İnce düşünceleriniz, birbiri ardına sıkıştırarak dizdiğiniz olaylar ve bunların neler getirip, götüreceği sizi bir beşik gibi sallıyor.

23 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim -22 Kasım)

Bazen sessizliğe bürünüyor ve çalışmalarınız anlaşılmıyor. Kendinizi fark ettirmenin yollarını bulmalısınız. Verimli çalışan biri olarak emeğinizin karşılığını almalısınız. Cinselliğinizi en iyi sergileyen biri olarak, bu konuda da mütevazı davranıyorsunuz. Dış görünümünüzle, duygularınız o kadar farklı ki. Aşırı iştahlı bir yapıya sahipsiniz. Güzel sofralara ve yiyeceklere dayanamıyorsunuz. Son günlerde kilolarınızın da artışı bunu gösteriyor.

23 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Girdiğiniz her çevrede gözleri üstünüze toplamasını biliyorsunuz. İş çevrelerinde de kişisel tavırlarınız o kadar sıcak ki, kimse size hayır diyemiyor. Duygularınızı paylaşmakta bazen cimri davrandığınız halde, sevgi sizin için eşi bulunmayan bir heyecandır. Kendinizi hiç kimseye layık görmemeniz onu üzüyor. Aynı anda bir çok işi bir arada yaparken, en büyük hatanızı fark edemiyorsunuz bile. Kendinizi işinize o kadar kaptırıyorsunuz ki nerede dur! diyeceğinizi bilmiyorsunuz.

23 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

Yeni işinize gittikçe ısınmaya başladınız. Yaşantınıza farklı bir düzen getirmeniz sizi olumlu etkiliyor. Eski iş arkadaşlarınızdan önemli haberler alabilirsiniz. Son yaşadığınız tatsız durumları saymazsanız her şey yavaş, yavaş rayına oturmak üzere. Sadece daha sabırlı olmanız gerekiyor. Artık onun isteklerine yanıt vermelisiniz. İş konusunda fazla aceleci davranmanız, istenmeyen kazalara sebep olabiliyor. Yaşadığınız son olaylar, sizi biraz daha dikkatli olmaya zorluyor.

23 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak- 18 Şubat)

Yeni kaynaklar bulmayı seven, maceracı bir yapınız var. Her ne kadar dışarıdan böyle görünmüyorsanız da, fırsat oluştuğunda bu yönünüz ortaya çıkıyor. Bazen anlattığınız rüyalarınız, sevdiğiniz insanı kızdırıyor. İnsan bilincinin, saklı yerlerinde duran hislerinin ortaya çıktığı bu tür düşleri kendinize saklarsanız, iyi edersiniz. Duygusal ve romantik konularda haklı olduğunuz ama üzüldüğünüz yönler var. Bu kederlenmeleriniz sizi nereye, nasıl götürecek. Bunları ayrıntısıyla düşünerek, sağlığınız için doğru tavrınızı belirleyin.

23 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İş hayatınızda sorunları olan kişilere alışılmamış yollarla yardım etmek istiyorsunuz. Bu arada ilginç yaşam hedeflerinizle, uzun süreli arkadaşlıklara pek şans vermiyorsunuz. Duygusal yaşamınızda, maddi yaşamınız gibi sıra dışı. Sevdiğiniz insan ne kadar hoş görülü davransa da, bazen sinirlerine hakim olamıyor. Yakın dostlarınızı bir kalemde silebiliyorsunuz Çevrenizde dolanan ve çıkarlarından başka şeyler düşünmeyen kişiler, uzun vadede sizin bitip tükenmenize neden olabilirler.

23 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

24 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.