23 Eylül – 22 Ekim Arası Terazi Burcu Dönemin’de ne Yapmalıyız?

0
422

Sonbaharda Aşk Başkadır.

Sevgili Terazilerin günleri başlıyor, aynı zamanda sonbaharında habercisi olan bu zamanlarda, terazi burcunun enerjisi gökyüzünden biz fanilere yansıyor, Terazi burcunun yöneticisi Venüs, bize aşkı ,romantizmi fazlasıyla hissettirecek, özellikle yalnız olanlar bu zamanlarda etrafınıza iyi bakmalısınız çünkü her an karşınıza ruh eşiniz çıkabilir, ileriye yönelik sağlam bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu tarihlerde kendinize ayna olan kişilerle karşılaşabilir, hem gölge hem ışık taraflarınızı algılayabilirsiniz.

Bu arada hayatınızda yedi sayılara dikkat, yedi yıllık ilişki, yedi yıllık çalışmaların neticesini de müspet ya da menfi alabilirsiniz. Sizin bu konularda yapmış olduğunuz eylemlerin neticesine göre şekilleneceğinden emin olun.

Bu tarihlerde yaratıcılığınızın artacağına da şüphe yok fakat düşüncelerinizdeki gelgitler sonucu bir türlü karar veremeyebilirsiniz. Ayrıca evinizin dekorasyonu ile uğraşabilir, keyifli sonuçlar alabilirsiniz.

Şimdi aşkın, yaratıcılığın ve güzelliğin vakti, Afrodit gökyüzünden hepimize buselerini gönderiyor, kabul edin ve bu zamanların keyfini çıkarın.

İlahi Olan Aşk’da Buluşmak Dileğiyle,

Arzum Koyuncu

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.