22 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

22 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları (21 Mart- 20 Nisan)

Bulunduğunuz sosyal çevrede istediğiniz seviyelere gelmeniz için, biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Ufkunuz oldukça açık. Birbirinize karşı yaptığınız saçma hareketlerin kapris olduğunu, birbirinize itiraf edemeyecek kadar gururlu olmanız işinizi zorlaştırıyor. Her an patlamaya hazır bir bomba gibi oluşunuz, sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Öfke içinde yaşamanın kimseye faydası olmamıştır.

22 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan- 20 Mayıs) 

Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalarda daha aktif olarak, organizasyonlar yapmaya çalışın. Ona karşı kıskanç ve izleyicisiniz. Bu durum, zaman içinde giderek aranızda ilgisizlik ve soğukluk yaratabilir. Yaşama biraz daha doğal bakmalısınız. Bütün gün kendinizi sıkıyor, gerilim içinde oluyorsunuz.

22 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs- 21 Haziran) 

Aile içinde gösterdiğiniz durgunluk, nedense iş yerinizde görülmüyor. Beklentilerinizin gecikmesi nedeniyle her şeyi oluruna bırakmayın. Sevdiğinizle aranızda sorun olduğu zaman, çevrenizde estirdiğiniz soğuk rüzgarlar, yakın arkadaşlarınızı da etkiliyor. Eğlence masalarında; paylaştığınızı sandığınız dostluklar, sizin gerçek yaşamda istedikleriniz değil. Bir tür savunma mekanizması kullanıyorsunuz.

22 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

Aşırı tutkulu yapınızı iş yaşantınıza da yansıtıyorsunuz. Çevrenizdeki herkes bu huyunuzu hem takdir ediyor, hem de bu disiplininize kızıyorlar. Gelişen olaylar ne kadar sağlıklı olabilir bunu tahmin etmek güç ama, siz bu halinizle ondan çok daha fazla strese giriyorsunuz. Yakıcı duygular sizi asabi yapıyor. Yapacağınız tek şey;, kendinizi sakinleştirecek hobilerinize zaman ayırmaktır.

22 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Aşkla işi karıştırmayan bir yapınız olduğunu söyleseniz de; bugünlerde sizle ilgilenen biri ile ilgili riskli durumların içinde olabilirsiniz. Eski aşkınızla ilgili pürüzleri bir türlü kafanızdan atamıyorsunuz. Arkadaşlarınız sizin bu konudaki sendromlarınızın üstesinden gelebilirler. Doğru bildiğinizden şaşmıyor olmanız, çevrenizi oldukça kızdırıyor. İnatçı yapınızı biliyor, fakat kendinizi dizginleyemiyorsunuz.

22 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün, mantığınızın size emrettiği şekilde soğukkanlılığınızı bozmadan işlerinizi çözümleyebilirsiniz. Mantığınıza güvenmelisiniz. Fazla duygusal sorun yaşamamak adına yaptığınız önlem, bir hayli işe yarıyor. Böylece, lüzumsuz ve gereksiz insanları çevrenizden uzaklaştırmış oluyorsunuz. Günlük attığınız adımlar, kendi gizli sessizliğinde bir sonraki günün sağlam şartlarını hazırlarken, herkes sizin hata yapmanızı bekliyor. Bu yüzden gerginsiniz.

22 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim) 

Yaşam size her şeyi sunsa da, siz çalışmadan mutlu olamıyorsunuz. Güven verici bir kişi olmak çoğu kez sizi yoruyor. Yinede yaşam tarzınızdan vazgeçemiyorsunuz. Yaşam koşullarında aksayan bir problem olduğunda, önce iş diyerek onu ne kadar kırdığınızın farkında değil misiniz? Her konuda özverili çalışmanız, çoğu kez kendinizi unutmanıza sebep oluyor. Biriken yorgunluğunuz keyfinizi kaçırıyor.

22 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim -22 Kasım)

Bugün aile içi tartışmalarına fazla önem vermeyin. Nasıl olsa, yine olaylar eski halini alacak ve siz üzüldüğünüzle kalacaksınız. İş motivasyonunuzu bozmamalısınız. Sevdiğiniz kişi ile zaman, zaman yaşadığınız durgunluk aşkınızın geleceği için kafanızda soru işaretlerin oluşmasına sebep oluyor. Aşırı duygusal yapınız yüzünden alıngan ve kırılgan bir kişiliğe bürünüyorsunuz ve yanlış anlaşılıyorsunuz.

22 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Yeni konulara kendinizi hazır hissetmenize rağmen, çevre faktörlerinden etkileniyorsunuz. İçinizde garip bir beğenilmeme duygusu var. Zevklerinizi, duygularınıza değil mantığınıza dayandırmaya çalışıyor gibi bir görünümüz var. Fakat, partnerinize pek inandırıcı gelmiyor. Yeni bir işe atılma düşüncesinin stresini yaşıyorsunuz. Kendinizle sürekli içsel savaş yaşamanın yorgunluğunu taşıyorsunuz.

22 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

İşi düşen sizi arıyor ve buluyor. Onların problemlerine yardımcı olmayı istemenize rağmen, özel işleriniz izin vermiyor ve üzülüyorsunuz. Ona karşı kendinizi ön plana çıkaracak davranışlar içine girmeniz, sevdiğiniz kişiyi çok kızdırıyor. Onun istediği şey, biraz ona karşı duyarlı olmanızdır. Öylesine sinirlisiniz ki, size hiçbir şey söylenmiyor. Farkında değilsiniz ama, herkes sizin eski sakin halinizi özlüyor.

22 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak- 18 Şubat)

Arkadaşlarınızın sorunlarına karşı gösterdiğiniz duyarlılık, onların hayatına renk katıyor. Ayrıca, çözümleyici düşünceler de geliştiriyorsunuz. Ona karşı en büyük kusurunuz , hep istediğiniz cümleleri duymak istemenizdir. Aksi olursa hemen güceniyorsunuz. Ne kadar mantıklı görünseniz de, siz duygu insanısınız. Moralinizin çabuk bozuluyor ve kendinizi hasta gibi hissediyorsunuz.

22 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, sizi gerecek bir olay içinde bulunabilirsiniz. Genellikle yaptığını gibi, sesinizi yükseltmeden, yapıcı bir şekilde tavrınızı koyun. Duygularınızda netleşmeyen kısımlar için zaman ihtiyacınız var. Kuşku duyduğunuz konularda her şeyin olumlu olacağını bilmelisiniz. Soğuk algınlığına karşı hassas olan bünyenizi vitaminlerle destekleyin. Aile içinde rahatsız olduğunuz konuyu da bir kenara kaldırın.

22 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

23 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.