21 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

21 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları (21 Mart- 20 Nisan)

Uzun zamandır ruhunuza uygun değişiklikleri yapabilirsiniz. Fakat, girişimde bulunurken daha önceki tecrübelerinizi bir kenara atmayın. Karşı cins tarafından ilgi duyulan bir kişisiniz. Bu yüzden bazen uçarı oluyor ve hatta esprilerinizde ipin ucunu kaçırıyorsunuz. İşleriniz ters gittiği zaman birden öfkeleniyor, sağa sola saldırıyorsunuz. Sonra da asabiyetinizin nedenini başkalarına yüklüyorsunuz.

21 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan- 20 Mayıs) 

İşinizle ilgili arkadaşlarınızdan da yardım almayı düşündüğünüz bir meselede, kendi kendinize yetebilecek kapasitedesiniz. Partnerinizin karakteri ile ilgili düşüncelerinizi içinize atmayın. Çünkü, sizi rahatsız eden bazı davranışlarını eleştirebilmelisiniz. Bir şeye konsantre olduğunuzda mutlaka sonuca ulaşıyorsunuz. Sorunları büyütmeden, bu şekilde davranabilseniz stresiniz biraz azalacak.

21 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs- 21 Haziran) 

İçsel sessizliğinize büründüğünüz zaman mutlaka kafanızda bir sorun vardır. Böyle anlarınızda aile çevrenize karşı nazik olun. Partnerinizle birlikte biraz daha hoşgörülü olmalısınız. Dedikodusunu yaptığınız bir olay veya kişi hakkında hemen oklarınızı çıkarıyorsunuz. Sık sık kendiniz yorgun hissediyorsunuz. Fakat, arkadaş çevresi içinde veya eğlenceli bir ortamda bu yorgunluğunuzdan eser kalmıyor.

21 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

Haftanın ilk gününde canınız sıkkın olabilir. Bunun için de yapacağınız tek şey; arkadaşlarınızla birlikte olmanızdır. Sevdiğiniz insanın çok istediği bir şey hakkında, verdiğiniz tepki yanlış. Bu konuda onun gönlünü almalısınız. Her stres anında ağrılarınızın artması, günlük yaşantınızı ciddi bir şekilde etkilerken, işinizdeki enerjinizi de azaltabilir.

21 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Sonuçlanmak üzere olan bir işiniz için, en büyük özelliğiniz sabırsızlık yine devrede. Kendi kendinize engeller yaratıyorsunuz. Birlikte bir yaşamı paylaşıyorsanız, hayatınızın her bir kesitinde ortak faydalarınız olmalı. Fakat, sizin kendi bildiğinizi okumanız sorun yaratıyor. Biraz esnek olmayı denerseniz, her şey lehinize gelişecek. Uykusuzluk sizi olumsuz etkiliyor. Her şey sağlıktan geçiyor, unutmayın.

21 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün, iş hayatının kısır çekişmelerinden bir kesit yaşayabilirsiniz. İş çevrenizden biri ile olabilecek sürtüşmede sessiz kalmanızda yarar var. Bazı anlarınız var ki; duygusal yoğunluğunuz artıyor ve kendinizle çatışmaya başlıyorsunuz. Bu anlarda partneriniz tek sığınağınız olmalı. Yapı olarak strese açıksınız, her arzuladığınız şey anında olsun istiyorsunuz. Böyle giderse farkında olmadan çok çabuk yaşlanacaksınız.

21 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim) 

Bugün; yakın çalışma arkadaşlarınızla konuşarak, sonuçlanması birbirine bağlı olan işleri öncelik sırasına koymalısınız. Yoksa, gereksiz zaman kayıpları yaşayacaksınız. Dostlarınızla bir araya gelerek günün yoğunluğunu unutmanız, performansınız açısından size iyi gelecektir. Duygularınızı bastırdığınız zaman sinir sisteminiz alt üst oluyor. Öfkeli olmadığınız halde, sakinleşmeniz zaman alıyor.

21 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim -22 Kasım)

Kafanıza takılan konuyu arkadaşınıza anlatırken panik havası yaratmayın. Bu şekilde davranışınızla olayın gelişimini yavaşlatıyorsunuz. Beraberliğinizin neresinde sorun çıktığını düşünürseniz; problemin sizden kaynaklandığını göreceksiniz. Baskıcı kişiliğinizi bırakmalısınız. Kan basıncınız çok inişli-çıkışlı. Hani neredeyse, her konuda olduğu gibi sağlık konusunda da titizliğinizi unuttunuz.

21 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Zaman planlaması konusunda kararlı değilsiniz. Bugün, birkaç gün öncesinden yapmayı tasarladığınız konuyu yine ertelemeyin. Sevdiğiniz insan size hem çok güveniyor, bir o kadar da temkinli davranıyor. Çünkü, onu şaşırtan değişkenlikler gösteriyorsunuz. Ailenizle ilgili sorunlara duyarsız kalmamalısınız. Onların sağlığı ile ilgili problemler sizi de ilgilendiriyor.

21 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

Almayı düşündüğünüz eşya konusunda evham derecesinde hassas davranmanız gereksiz. Konu ile ilgisi olan yakın kişilerden bilgi alabilirsiniz. Onun tarafından söylenen bütün sözleri çok fazla irdeliyor, kendinize özgü yorumlar yapıyor ve düşündüğünüz sürece içinizde büyütüyorsunuz. Bugün, size söylenen her sözü ters algılıyor, yanlış yorumlar yapıyorsunuz. Oluşan terslikleri siz de fark ediyor fakat, kendinizi önleyemiyorsunuz.

21 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak- 18 Şubat)

Yakın zaman kadar iyi anlaştığınız arkadaşınıza karşı yaşadığınız kızgınlığı büyütmeyin. Çünkü, günler geçtikçe geri dönmeniz zor oluyor. Karşılıklı konuştuğunuz konuların özüne bakarsanız; ortak paydalarınızın fazla olduğunu göreceksiniz. Bunun farkında olursanız, ilişkiniz daha kararlı olacak. Sürekli ağzınızdan solunum yapmanız boğazınızda enfeksiyonlara neden olabilir. Bunu tedavi ettirmelisiniz.

21 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sizin aleyhinize bir tavır hissetmediğiniz zaman, olaylara yaklaşımınız insancıl oluyor ve yapıcı bir şekilde konuya yaklaşıyorsunuz. Onun hakkında ki menfi düşüncelerinizi, bir başkasına aktarmayın. Sizi dostça dinleyen ve bu konuda akıl vermeye çalışan kişilerden uzak kalın. Yeni ilişkiler ve yeni imkanlar arasında kontağı iyi kurarsanız, sizi sürekli düşündürerek strese sokan durumların ortadan kalktığını göreceksiniz.

21 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

22 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.