21 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

21 Kasım 2018 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

İş ve aşk yaşantısınız birlikte götüren çok az kişi vardır. Kendinizi şanslı görmeyebilirsiniz. Fakat bugün katılacağınız davetlerde yapılan konuşmalara tepkisel davranmamalısınız. Haksızlığa gelemiyor ve herkesin hakkını savunmayı siz üstleniyorsunuz. Bırakın başkalarının işine karışmayı… Sorunlarını kendileri halletsinler.

21 Kasım 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs) 

İnatçı tavırlarınızın dillere destan olduğunu bilmem söylememize gerek var mı?.. Kafanızda her zaman, uğraştığınız işin dışında henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var. Sistemli ve güvenli bir çalışma şeklini tercih ettiğiniz için,işinizde daha kısa zamanda başarılı oluyorsunuz.

21 Kasım 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran) 

Yakın çevrenizle maddesel konulara girmek istemiyorsunuz. Fakat bugün, aksi bir durum söz konusu olacak. Kardeşler veya akrabalarla ilgili bir parasal konu gündeme gelebilir. Öğle saatlerinden sonra sizden bazı yardım taleplerinde bulunabilirler. Çevrenizle ilgili o kadar çok problem yaşıyorsunuz ki, bazen sevdiğiniz kişiyi ihmal ediyorsunuz.

21 Kasım 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

Kişisel harcamalarınızı dengelemeniz gerekiyor. Hoşunuza giden her hangi bir şey için, hayır diyemiyor ve bütçenizi aşan masraflar yapıyorsunuz. Duygusal yaşamınızda, maddi yaşamınız gibi sıra dışı. Sevdiğiniz insana hoş görülü davranmıyorsunuz. Çok yakın bir arkadaşınızdan alacağınız bir haberi partnerinizle paylaşacaksınız. Fakat, kıskançlıklar söz konusu olabilir.

21 Kasım 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Bugün oldukça inatçı bir tablo çiziyor ve isteklerinizde duygusal davranıyorsunuz. Önemli beklentiler içinde olmanız, yaratıcılığınızı zorlamanızı gerektiriyor. Yaşama hep belli duygular çerçevesi içinde bakmanız sizi olumsuz etkiliyor. Kendinizi motive etmelisiniz. Olaylara daha geniş pencereden bakmayı öğrenmelisiniz.

21 Kasım 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Birlikte çalıştığınız kişilerin sizden farklı düşünmeleri, ufkunuzun açılmasına neden olurken gizli sürtüşmeleri de beraberinde getiriyor. Yaşam düzeninizin gidişiyle ilgili bir çok şeyi oturttuğunuz halde huzurunuzu bozan şeylerden çabuk etkileniyorsunuz. Hayal gücü kuvvetli, özünde insancıl bir kişisiniz. İnsanlarla kaynaşmayı seviyorsunuz.

21 Kasım 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim) 

İşinizle ilgili yeni bir şeyi öğrenmek ve etkilerini anlayabilmek için zamana ihtiyaç duyuyorsunuz. İnsanları çok çabuk etkileyen büyülü tavırlarınız var. Girdiğiniz çevrede gözleri üstünüze toplamasını biliyorsunuz. Fakat siz, düşlerinize o kadar bağlısınız ki duygularınızı paylaşmakta bazen cimri davranabilirsiniz.

21 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Ay kombinasyon burcunuz Yengeç’te ilerlerken bütün coşkunuzla bir konuya adapte oluyor, ani bir dönüşle başka bir konuda karabasanlar yaşıyorsunuz. Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalar, sizin bu yönünüzü tatmin ediyor. Bugün partnerinizle inatlaşmamalısınız.

21 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Sanki sizde şeytan tüyü var. İhtiyacınız olduğu her an, mutlaka bir yerlerden destek alıyorsunuz. Çalışma hayatınızda işbirliği sizin için çok önemli. Grup çalışmalarınızda çok başarılı olduğunuz bir gün. Bugün bir çok yerden çağırılabilirsiniz. İş yaşantınızda önem verdiğiniz tek şey kendinizi mutlu ve huzurlu hissetmek. Bunu başaracaksınız.

21 Kasım 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

Bugün derin düşünceler içindesiniz. Kafanızda büyüttüğünüz olayların çok önemli olmadığını görecek ve kendinize kızacaksınız. Olaylara iyi niyetle yaklaşarak, sorunları kökten çözmek istiyorsunuz. Partnerinizin sizden çok farklı düşüncelere sahip oluşu, aranızda bir takım sorunları da beraberinde getiriyor.

21 Kasım 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

İlişkilerinizde sessiz ve derinden gitmeyi yeğliyorsunuz. Bugün, olayları irdelemekten vazgeçmelisiniz. Yapacağınız planlarda gözden kaçırdığınız birçok noktayı gündeme getirmeli ve küçük ayrıntıları bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Geçmişinize gizli bir küskünlüğünüz var. Bilinçaltınız gereksiz anlarda size gerginlik yaratıyor.

21 Kasım 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gizli kıskançlıklarınız yakanızı bir türlü bırakmıyor. Yanlışlıklarınızın siz de farkındasınız. Genelde sakin olan yapınızı negatif etkileyecek, dış etkenlere karşı kendinizi kapalı tutun. Başkalarının en giz sorunlarında, çözümleyici düşünceler geliştirmeniz dost edinmenizde kolaylık sağlasa da, yaşama biraz daha doğal bakmalısınız.

21 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

22 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.