Kadınlar, özellikle genç kızlar erkek arkadaşlarına yılbaşı sürprizi olarak genel olarak kırmızı rengi tercih ediyor.

Haksız da sayılmazlar..

Çünkü erkeklerin en fazla dikkatini çeken renktir kırmızı iç çamaşırları, fakat bazı hanımlar iç çamaşırı rengi konusunda tereddütte kalabilir.

Bu durum karşısında online alışveriş şeklini tercih edebilirsiniz. Üstelik hiç bir mağazaya gitme zahmetine katlanmadan istediğiniz renge sahip iç çamaşırını satın alabilir aynı gün kargo ile teslim alabilirsiniz.

Şimdi 2015-2016 yıllarının modası olan iç çamaşırı modellerinden oluşan harika bir koleksiyon hazırladık, hanımlar ve genç bayanlar aşağıdaki galerimizi inceleyerek sizlerde zevkinize göre  kırmızı iç çamaşırı modelinizi satın alabilirsiniz.

2016-kirmizi-ic-camasiri-modelleri (1)

2016-kirmizi-ic-camasiri-modelleri (2)

2016-kirmizi-ic-camasiri-modelleri (3)

2016-kirmizi-ic-camasiri-modelleri (4)

2016-kirmizi-ic-camasiri-modelleri (5)

2016-kirmizi-ic-camasiri-modelleri (6)

2016-kirmizi-ic-camasiri-modelleri (7)

2016-kirmizi-ic-camasiri-modelleri (8)

Önceki İçerikJapon İşi Çılgın ve Kızgın Alet
Sonraki İçerikEtro 2016 yaz Ayakkabı Modelleri
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz


Fatal error: Uncaught AmpProject\AmpWP\Exception\InvalidService: The service ID "paired_routing" is not recognized and cannot be retrieved. in /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/src/Exception/InvalidService.php:57 Stack trace: #0 /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/src/Infrastructure/ServiceContainer/SimpleServiceContainer.php(39): AmpProject\AmpWP\Exception\InvalidService::from_service_id('paired_routing') #1 /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/src/Services.php(55): AmpProject\AmpWP\Infrastructure\ServiceContainer\SimpleServiceContainer->get('paired_routing') #2 /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/includes/amp-helper-functions.php(1861): AmpProject\AmpWP\Services::get('paired_routing') #3 /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/includes/amp-helper-functions.php(744): amp_has_paired_endpoint() #4 /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/includes/amp-helper-fu in /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/src/Exception/InvalidService.php on line 57